Sari la conținut
Forum Roportal
Adriancrinu

dc tocmai mie ?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu pot sa anteleg de sa mi se antample tocmai mie ! am avut o relatie de aproape 3 ani cu o tipa dupa care ne am despartit prin comun acord de si ne a fost greu dupa 2 ani si 8 luni ne am revazut si am vorbit putin mai mult . dar problema e ca eu nu pot sa o uit nu ami pot face o relatie serioasa . Nu pot exprima an acest topic ce simt . Iam explicat cum sta treaba dar nu pot face nimic ma simt epuizat dar o iubesc mult . datimi un sfat cei care ati mai trecut prin asta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot exprima an acest topic ce simt .

 

Miam dat seama n am inteles cevrei .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa se intampla la toti. Tre sa termini de plans dupa ea pana sa ai o alta relatie de-adevaratelea. Si nu vorbesc de plans adica numai sa iti curga lacrimi din ochi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot sa anteleg de sa mi se antample tocmai mie !

De ce sa nu ti se intample si tie,esti mai special decat altii?

am avut o relatie de aproape 3 ani cu o tipa dupa care ne am despartit prin comun acord

ne am revazut si am vorbit

problema e ca eu nu pot sa o uit nu ami pot face o relatie serioasa

1.De ce v-ati despartit ? Explica macar atat pe acest topic daca mai mult nu poti sa exprimi.

2.Cum a fost revederea din punctul ei de vedere,cum a reactionat ?

3.Ea are o relatie serioasa actualmente?

Iam explicat cum sta treaba dar nu pot face nimic ma simt epuizat dar o iubesc mult

4.Dupa ce i-ai explicat,ea ce a avut de spus?

5.Ti-a spus si ea ca te mai iubeste inca sau nu?

6.Daca o iubesti asa de mult de ce te-ai despartit de ea? Sau nu prea fu despartirea aia chiar asa de comun acord precum spui?

7.Daca o iubesti asa mult de ce nu ai cautat-o in acesti 2 ani si 8 luni de cand v-ati despartit? Sau v-ati mai vazut intretimp?

 

Intrebari importante de raspuns daca vrei ca lumea aici sa inteleaga macar cat de cat...si sa-ti dea vreun sfat.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot sa anteleg de sa mi se antample tocmai mie ! am avut o relatie de aproape 3 ani cu o tipa dupa care ne am despartit prin comun acord de si ne a fost greu dupa 2 ani si 8 luni ne am revazut si am vorbit putin mai mult . dar problema e ca eu nu pot sa o uit nu ami pot face o relatie serioasa . Nu pot exprima an acest topic ce simt . Iam explicat cum sta treaba dar nu pot face nimic ma simt epuizat dar o iubesc mult . datimi un sfat cei care ati mai trecut prin asta .

Era mai bine daca iti dadea cu tigaia in cap , ca sa explice ca dupa o anumita perioada ea a realizat ca sunteti incompatibili si e mai bine sa va despartiti acuma decat mai tarziu ?! :doh:

 

si daca o iubesti asa mult de ce nu incerci sa te impaci cu ea?

 

Dar de ce sa se impace cu ea , daca ea a intrerupt relatia ?!

 

Cuningulus nu i-ai facut , sa vina sa-ti manance din palma ? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa o anumita perioada ea a realizat ca sunteti incompatibili si e mai bine sa va despartiti

 

ea a intrerupt relatia

 

am avut o relatie de aproape 3 ani cu o tipa dupa care ne am despartit prin comun acord

 

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot sa anteleg de sa mi se antample tocmai mie ! am avut o relatie de aproape 3 ani cu o tipa dupa care ne am despartit prin comun acord de si ne a fost greu dupa 2 ani si 8 luni ne am revazut si am vorbit putin mai mult . dar problema e ca eu nu pot sa o uit nu ami pot face o relatie serioasa . Nu pot exprima an acest topic ce simt . Iam explicat cum sta treaba dar nu pot face nimic ma simt epuizat dar o iubesc mult . datimi un sfat cei care ati mai trecut prin asta .

 

 

:roll:

Adica el o iubeste mult si o iubea si inainte si s-au despartit de comun acord ca sa nu-i dea cu tigaia in cap si sa fie vina ei dupa aia . :doh: 8)

 

Daca nu o poate uita , inseamna ca a fost nevoit sa se desparta pentru ca ea a intrerupt relatia .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ne am despartit din cauza ca nu ma pu team ampaca cu gandul ca sa antalnit cu alt cnv doar sau antalnit. dar a fost imfluentata de alt cnv si am aflat pe parcurs. acum nu vrea sa mai aiba nimic cu tipul ala da nu stie cum sa faca ma rog ami spune ca ma iubeste am fost de cateva ori pl ea ne am tinut an brate si tott asa de cateva ori . dar nu stie daca vrea sa ramana cu mine . si totusi ma distruge gandul ca nu as mai pu tea vorbi cu ea macar . mi e foarte greu nu plang da ori ce as face e langa mine mereu an gandul meu apare fara sa vreau . ami cer scuze daca nu sunt chiar explicit . dar ami efoarte greu sa vorbesc . simt ca se termina lumea cand vb despre ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×