Sari la conținut
Forum Roportal
hor3112

vand script site de rss feeduri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

scriptul este original si contrstruit de la 0 de mine

se pot efectua modificari in functie de cerintele clientului

 

http://www.gamenut.co.cc/

Cred ca ar fi util sa dai si ceva informatii despre trafic, bounce rate, pret. Nu de alta, dar ce ai facut tu acolo se putea face si cu WordPress sau Joomla si putin efort. Daca vrei sa vinzi, explica pe larg ce vinzi si de ce as cumpara produsul tau. Spor la vinzare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca ar fi util sa dai si ceva informatii despre trafic, bounce rate, pret. Nu de alta, dar ce ai facut tu acolo se putea face si cu WordPress sau Joomla si putin efort. Daca vrei sa vinzi, explica pe larg ce vinzi si de ce as cumpara produsul tau. Spor la vinzare!

 

vand doar scriptul, domeniul este gratuit - lam inregistrat doar doar pentru a-mi expunde scriptul.

 

n-am lucrat cu joomla sau wordpress dar ma indoiesc ca se pot prelua xml-uri care sa contina feedurile si sa pot fi prelucrate.

 

oricum scriptul este dezvoltat in asp.net

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vand doar scriptul, domeniul este gratuit - lam inregistrat doar doar pentru a-mi expunde scriptul.

 

n-am lucrat cu joomla sau wordpress dar ma indoiesc ca se pot prelua xml-uri care sa contina feedurile si sa pot fi prelucrate.

 

oricum scriptul este dezvoltat in asp.net

Daca vinzi scriptul, da ceva date tehnice legat de cerinte, citeva screenshoturi din admin... treburi de-astea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×