Sari la conținut
Forum Roportal
Skater2

Prins fara permis

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o mica problema. Acum 5 zile m-au prins gaborii cu masina fara permis. Am refuzat sa suflu in fiola si m-au dus la spital sa fac analize si au vazut ca am avut alcool in sange dupa care am fost la sectia de politie sa dau niste declaratii. Eu nu inteleg ce au avut gaborii aia cu mine ca nu am facut nici un accident nimic. Dar de atunci nu m-au mai contactat deloc. Credeti ca au uitat de dosarul meu? Sper sa nu imi dea pana la urma amenda ca eu acum chiar nu am bani de dat pe amenzi. Va rog sa imi dati un sfat ce pot sa fac ca sa scap de o eventuala amenda? Sa o contest in justitie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o mica problema. Acum 5 zile m-au prins gaborii cu masina fara permis. Am refuzat sa suflu in fiola si m-au dus la spital sa fac analize si au vazut ca am avut alcool in sange dupa care am fost la sectia de politie sa dau niste declaratii. Eu nu inteleg ce au avut gaborii aia cu mine ca nu am facut nici un accident nimic. Dar de atunci nu m-au mai contactat deloc. Credeti ca au uitat de dosarul meu? Sper sa nu imi dea pana la urma amenda ca eu acum chiar nu am bani de dat pe amenzi. Va rog sa imi dati un sfat ce pot sa fac ca sa scap de o eventuala amenda? Sa o contest in justitie?

Bravo mai!

Te mai si lauzi ca erai baut si conduceai.Sau pt. tine asta e vreo fala cumva??? :) ..Sau ce?Asteptai sa faci accident ...

Sa-ti fie rusine !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da' cine ti-a zis ca-ti trebuie permis?!

 

Sper sa nu imi dea pana la urma amenda ca eu acum chiar nu am bani de dat pe amenzi.

timp de parnaie ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In caz de :

- permis suspendat

- alcoolemie mare

Rezulta dosar penal.

 

Daca nu aveai permisul la tine si alcoolemia e rezonabila, rezulta amenda.

 

Fii sigur ca nu au uitat de tine.

 

Sa-ti fie invatatura de minte, mai baiatule.... of.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ioi.... iar daca nu ai avut deloc permis.... citeste mai sus. :)

deduc ca n-are permis deloc;

presupun ca se crede vreo mare scula de "nu-l suna gaborii"

si,din pacate, astia scapa fara executarea pedepsei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o mica problema. Acum 5 zile m-au prins gaborii cu masina fara permis. Am refuzat sa suflu in fiola si m-au dus la spital sa fac analize si au vazut ca am avut alcool in sange dupa care am fost la sectia de politie sa dau niste declaratii. Eu nu inteleg ce au avut gaborii aia cu mine ca nu am facut nici un accident nimic. Dar de atunci nu m-au mai contactat deloc. Credeti ca au uitat de dosarul meu? Sper sa nu imi dea pana la urma amenda ca eu acum chiar nu am bani de dat pe amenzi. Va rog sa imi dati un sfat ce pot sa fac ca sa scap de o eventuala amenda? Sa o contest in justitie?

Ce tare!!

Conduci fara permis, vreau sa fiu si eu ca tine.

Gaborii aia niste nesimtiti..se agata de lume aiurea mereu.

 

deduc ca n-are permis deloc;

presupun ca se crede vreo mare scula de "nu-l suna gaborii"

si,din pacate, astia scapa fara executarea pedepsei.

Normal ca scapa.

Si treaba e ca unu' ca asta , poate sa te omoare in timp ce tu circuli regulamentar!!

Pai sa nu il lovesti cu coarba de la cric pana o rupi?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si treaba e ca unu' ca asta , poate sa te omoare in timp ce tu circuli regulamentar!!

Pai sa nu il lovesti cu coarba de la cric pana o rupi?!

 

tu esti cat de cat protejat-te afli in automobil;dar aia care merg nepasatori pe trotuar?!

 

cata inconstienta;

si baut si fara permis!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×