Sari la conținut
Forum Roportal
GeorgeTeck

Un mic ajutor

Postări Recomandate

Deci eu stau intro casa cu 2 etaje , unde am camera mea etc.... deci eu in fiecare noapte am un somn nelinistit simt ca este ceva langa mine , simt frig etc... Nush ce sa zic nu simt asta decat in camera mea .. am incerca sa dorm altundeva si nu este la fel , adorm mai repede si am un somn f linistit. Daca stie cineva ce sa fac sau cu ce am deaface sa imi spuna pls.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E cumparata casa sau e construita? Incearca sa chemi un preot sa faca o sfintire a casei probabil va fi mai bine. Se poate sa fie in preajma unor campuri electromagnetice si se stie faptul ca ele perturba zonele invecinate.

Editat de Johnny Paco

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se poate sa existe vreun releu prin apropiere de ai asemenea nopti sau poate ca a fost construita pe o zona probabil foarte incarcata din punct de vedere al istoriei locului, nu neaparat vechi cimitire, probabil vechi carari umblate....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este sa te gandesti ca totul este in mintea ta si ca nu are nimic camera aceea, sunt doar niste stari de ale tale. Ia vezi poate functioneaza, stii ca puterea mintii e cea mai puternica arma. Imi zice maine cum a fost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×