Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fata draga......tu esti indragostita si e normal, dar....el ti-a spus cat s-a priceput el de subtil ca nu te vrea langa el. lasa-l in pace, iti va trece, indreapta-ti gandurile catre ceva care iti place foarte mult si te poate tine ocupata un timp. Stiu ca e usor de zis dar...toti am trecut prin asa ceva si acum ne aducem aminte cu nostalgie de acea perioada.

BAFTA!!!!

 

MARIA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna,am si eu o problema si nu stiu cum sa reactionez,cum sa o rezolv,ce sa fac.....sunt cu un baiat de aprox 3 luni...el inainte a avut o relatie care a contat foarte mult pt el...o relatie care a durat un an de zile..insa s-au desp pt k fosta lui l-a inselat...doar k el inca mai se gandeste la ea..si nu poate sa o uite...nu stiu ce sa fac.El mi-a spus k vrea sa o uite desi ii e greu..doar k nu vrea sa se foloseasca de mine pt asta..acum vb in continuare doar k nu e la fel...nu pot sa nu ma gandesc k el mai tzine la ea.El spune k tzine prea mult la mine si nu vrea sa ma raneasca,zike ca are nevoie de timp sa fie doar singur..sa nu se gandeasca la nimeni..sa incerce sa o uite ...ce sa fac?

lasa-l o vreme sa se adune.apoi vedeti ce faceti...daca nu o uita atunci si el va avea o problema si tu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna,am si eu o problema si nu stiu cum sa reactionez,cum sa o rezolv,ce sa fac.....sunt cu un baiat de aprox 3 luni...el inainte a avut o relatie care a contat foarte mult pt el...o relatie care a durat un an de zile..insa s-au desp pt k fosta lui l-a inselat...doar k el inca mai se gandeste la ea..si nu poate sa o uite...nu stiu ce sa fac.El mi-a spus k vrea sa o uite desi ii e greu..doar k nu vrea sa se foloseasca de mine pt asta..acum vb in continuare doar k nu e la fel...nu pot sa nu ma gandesc k el mai tzine la ea.El spune k tzine prea mult la mine si nu vrea sa ma raneasca,zike ca are nevoie de timp sa fie doar singur..sa nu se gandeasca la nimeni..sa incerce sa o uite ...ce sa fac?

 

 

Sa il parasesti ca va veni unul mai bun ce te va iubi cu norma intreaga. Prin urmare nu merita sa te injosesti asteptandu-l sa se decida :shifty:

Editat de Kristisha`

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El n-a rugat-o sa astepte ca el sa decida cu cine vrea sa fie. Doar i-a spus ca are nevoie de timp pe a o uita pe fosta. Eu cred ca el a procedat corect. A spus sincer ce problema are si ca nu vrea sa se foloseasca de ea atit timp cit se gindeste la alta. Putea si sa nu spuna, dar a ales sa fie corect. Acum intrebarea e daca fata vrea sa-l astepte pina el isi aduce in ordine gindurile si sentimentele. Daca crede ca merita baiatul, sa-l astepte (dar sunt sanse ca baiatul sa nu-si revina curind, sau sa treaca direct la alta). Iar daca crede ca nu merita sa pierzi timpu pe banca de asteptare, atunci sa-l lase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
,zike ca are nevoie de timp sa fie doar singur..sa nu se gandeasca la nimeni..sa incerce sa o uite ...ce sa fac?

Poate chiar are nevoie de timpul ala ... .

Oriicum... cu cat vei parea mai inabordabila, cu atat va fi mai atras de tine .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
El spune k tzine prea mult la mine si nu vrea sa ma raneasca,zike ca are nevoie de timp sa fie doar singur..sa nu se gandeasca la nimeni..sa incerce sa o uite ...ce sa fac?

Foarte frumos din partea lui ca a spus lucrurilor pe nume.

 

eu tin ft mult la el..doar k nu pot ast pana cand isi revine el...spune k o sa-i treaca..k o sa o uite..si atunci va fi mai bine pentru noi 2..doar k nush ce sa cred..

Nu iti face asteptari. S-ar putea sa ii treaca si de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa il parasesti ca va veni unul mai bun ce te va iubi cu norma intreaga. Prin urmare nu merita sa te injosesti asteptandu-l sa se decida :cheer:

a astepta pe cineva sa se decida NU este o injosire.

pai daca asta e injosire ce mai zici de aia care e nevoita sa faca sex oral. :shifty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu crezi ca mai ai o sansa nu renunta,cel mai cumplit este kind toti iti spun"asta e",urasc aceste cuvinte,sunt in aceeasi situatie si nu ma dau batut,am o sansa,voi lupta pentru ea,nu voi spune"asta e".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×