Sari la conținut
Forum Roportal
FNF

Serbia risca suspendarea!

Postări Recomandate

Iar pentru multi dintre noi Fotbalul nu este doar un simplu sport.

Atunci habar n-ai ce-i ala sport. Iei lucrurile mult prea personal.

 

 

Niculescu a plecat de la Craiova si si-a bagat p*** in gura noastra peste tot unde ne-a prins. Bun, pleci, dar iti vezi de treaba ,nu te mai apuci sa ne injuri.

Nu stiu ce-a facut Niculescu sau nu, dar stiu de alte cazuri de fotbalisti transferati la echipe rivale care au inghitit destul de multe cuvinte grele pana sa riposteze.

Suporterii nu-s usa de biserica.

 

... broscarii ....

 

Italienii astia nespalati ....

Las-o mai usor ca ramai fara jucarii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce-a facut Niculescu sau nu, dar stiu de alte cazuri de fotbalisti transferati la echipe rivale care au inghitit destul de multe cuvinte grele pana sa riposteze.

Suporterii nu-s usa de biserica.

Danciulescu.A fost injurat 2 ani la rand de dinamovisti.Adevarat,venea de la Steaua dar doi ani e prea mult.Mai era si golgeter alaturi de Niculescu pe vremea aia.N&D -> bun cuplu de atacanti pt divizia A.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci habar n-ai ce-i ala sport. Iei lucrurile mult prea personal.

Hai ca cu asta m-ai spart la nas! Ia spune,ce-i ala sport? De fapt noi vorbim de fotbal,nu de orice sport.Oricum, nu stau sa dezvolt subiectul, ca am impresia ca voi vorbi degeaba.

 

 

Nu stiu ce-a facut Niculescu sau nu, dar stiu de alte cazuri de fotbalisti transferati la echipe rivale care au inghitit destul de multe cuvinte grele pana sa riposteze.

Suporterii nu-s usa de biserica.

 

 

Nu ma intereseaza. Eu vorbeam despre Claudiu Niculescu. Din pacate pentru el nu a stiut sa lase loc de buna ziua la echipa la care s-a lansat,la echipa unde a golgeter,la echipa care reprezinta orasul in care s-a nascut,s-a insurat si a facut primii copii.

 

A plecat pe usa din dos de la echipa,din oras,din sufletele oltenior.Si-a semnat sentinta de a f urat in propriul lui oras pana in clipa in care se va stinge.Si nu doar Niculescu.... El si altii care au plecat si au declarat dragoste vesnica altora,in afara de clubul-mama! Si mai ales ce declaratii au facut vis-a-vis de Stiinta.

 

 

Daca intelegi ce vreau sa spun, daca nu, ne oprim aici.

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acuma se pune problema dacă o echipă sau un sportiv individual trebuie să fie pedepsit pentru comportamentul negativ al fanilor săi

 

şi cred că dacă echipa/sportivul nu se dovedeşte că a fost complice, nu a incurajat/susţinut comportamentul negativ al fanilor, nu ar trebui să sufere pedeapsa

 

dar s-a luat hotăr

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

părerea mea despre ce e ăla sport - sportul e renunţarea la "plăcerile vieţii"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vorbiti de parca cine stie ce au facut aia.S-a urcat unu pe gard,au ars steagul Albaniei si cateva torte aruncate in teren.

Pai daca sarbii sunt suspendati pentru asa ceva,trebuie suspendat tot campionatul Italiei.Aia ai lor se bat la ficare meci prin gari,pe stadion si pe strazi .

Pe baietii aia de la Lazio care afiseaza insemne naziste peste tot unde se duc, nu vorbeste nimeni.

Nici de Di Canio,ala care la fiecare gol pe care il marcheaza baga un "salut nazist". Hai ma ce dracu'.....

Acum chiar imi pare rau ca nu i-au batut bine sarbii pe italieni. Daca vroiau un adevarat recital din partea sarbilor,se lasa cu morti si raniti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×