Sari la conținut
Forum Roportal
FNF

Serbia risca suspendarea!

Postări Recomandate

E un borfas.Isi merita soarta.

DA. Si noi avem din astia. Nu mai zic de Polonia.

 

LE: credeam ca zici de huliganul ala tatuat :spiteful:

 

Deci asa trebuia sa pateasca si Danciulescu.

Editat de 你的朋友

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era o emisiune "Football Hooligans International" pe Discovery Channel cu un reporter englez ce mergea in mijlocul gastilor de huligani si le lua interviu.

Acei oameni cu asta se ocupa: sa distruga si sa omoare.

 

Da. La fel trebuia sa pateasca si Claudiu Niculescu!

E jucator profesionist. Fotbalul e un sport.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E jucator profesionist. Fotbalul e un sport.

Habar n-ai ce declaratii de prost gust a dat Niculescu dupa ce s-a transferat la Dinamo. Alea au durut!

 

Sa revenim ontopic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E jucator profesionist. Fotbalul e un sport.

 

Acum e si batran, pe final de cariera, fie-i iertate pacatele :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. Mi-ar fi frica sa ma duc la un meci Romania-Serbia.

 

 

Eu nu m-am referit in special la el.

O gramada de jucatori din toata Europa au trecut la echipele rivale.

Trebuie sa-i omoram? E obligat acel jucator sa ramana la acea echipa pana imbatraneste?

 

E ca si cum ti-ai schimba un job. Te duci la compania rivala.

Spre exemplu, un transfer intre echipele rivale din Anglia , Manchester-Chelsea-Arsenal, nu a mai avut loc de mai bine de 50 sau 100 de ani.

Iar pentru multi dintre noi Fotbalul nu este doar un simplu sport. Niculescu a plecat de la Craiova si si-a bagat p*** in gura noastra peste tot unde ne-a prins. Bun, pleci, dar iti vezi de treaba ,nu te mai apuci sa ne injuri.

Ma rog, asta-i pentru suporteri care pun suflet. U Craiova nu joaca fotbal de 7 ani in Liga 1, la fel cum nici Partizan Si Steaua Rosie n-au aparut ieri

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci,sunteti de acord cu suspendarea Serbiei?

Da. Mi-ar fi frica sa ma duc la un meci Romania-Serbia.

 

Acum e si batran, pe final de cariera, fie-i iertate pacatele :spiteful:

Eu nu m-am referit in special la el.

O gramada de jucatori din toata Europa au trecut la echipele rivale.

Trebuie sa-i omoram? E obligat acel jucator sa ramana la acea echipa pana imbatraneste?

 

E ca si cum ti-ai schimba un job. Te duci la compania rivala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca broscarii au inceput cu propaganda. Ca sarbii sunt violenti,ca sunt neonazisti, ca n-au ce cauta in Europa.

Eu nu inteleg cum au reusit sarbii sa intre pe stadion cu arsenalul ala de torte,si nu inteleg cum a reusit mascatul ala sa-i fraiereasca pe broscari si sa intre cu patetenul.

 

 

Italienii au ajuns sa faca pe lupii moralisti,dar uita ca fanii lui Lazioa fiseaza meci de meci simboluri naziste.

Italia uita ca in 1999 Serbia a fost bombardata cu avioane care au plecat din Italia.

 

 

 

Italienii astia nespalati care ii balacaresc pe est europeni peste tot pe unde ii prind:ca sunt salbatici, ca sunt nespalati,tigani...dar nu est europenii au imbacsit lumea cu mafioti. Al Capone nu era sarb.

 

 

 

Daca Serbia va fi sanctioanta de catre UEFA, la fel trebuie sa pateasca si Italienii!

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se vorbeste de o posibila sanctiune si pt italieni.

 

Nu Italia face gat, ci Serbia, pentru ca au acuzat ministerul de interne italian ca nu a actionat eficient.

 

Pe de alta parte, Serbia sustine ca a anuntat ca sunt pe drum suporteri violenti, dar ministrul de interne italian a afirmat ca nu a primit nici un fel de avertizare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×