Sari la conținut
Forum Roportal
Criss2526

Sa ramanem impreuna sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In materie de tactici de fortare a mainii, indiferent din ce motive, exista si tactica suprema - indiferenta, atunci cand ii iei unui om inapoi tot ce i-ai dat, atunci cand il lasi singur in nimicnicia lui. Prea multi suntem educati sa profitam de ceilalti. Prin indiferenta ii lasi sa se "faca" singuri la buzunare, suflet si orice altceva. Tot ce e necesar e sa fii tu cu tine si sa lupti tu pentru tine, restul pot sa se duca dracu daca ti se pun contra sau au interese necurate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant este ca atunci cand incerc sa vorbesc cu el, imi spune ca nu sunt obligata sa stau cu el, ca il cunosc suficient de bine ca sa ma hotarasc daca raman cu el sau nu, ca el nu poate sa traca peste certurile cu tatal meu. nu stiu cat o sa mai rezistam asa daca el nu lupta pentru mine. as vrea tare mult sa se impace cu tata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna. m-am intors pe forum. am fost la parintii mei impreuna cu prietenul meu acceptand sa vina la familia mea in special ,la tatal meu. toate sunt bune momentan, ne intelegem bine si sper sa nu mai avem probleme de genul asta pe viitor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×