Sari la conținut
Forum Roportal
1234444

Kamasutra?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Kamasutra...toata lumea a auzit de aceasta carte.multi dintre noi probabil au pus si in practica :tease: .

 

 

Baieti/fete,barbati/femei

 

Impreuna cu partenerul/a voastra ce pozitii sexuale practicati cel mai des,ce pozitii ati dorii sa incercati cu el/ea,ce pozitii va aduce cel mai repede la orgasm,aveti o pozitie preferata :o: .As dorii putine raspunsuri dar sincere decat multe aberatii.Intr-o ordine de idei sunt interesat de cateva pozitii preferate de fete.Doresc sa aduc ceva nou relatiei mele cu iubita mea. :lol: ;) :o:

 

 

P.S. Nu as vrea raspunsuri gen "citeste Kamasutra"...prefer raspunsuri din propria experienta.

Editat de 1234444

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Kamasutra...toata lumea a auzit de aceasta carte.multi dintre noi probabil au pus si in practica :tease: .

Ce au pus in practica? Iti garantez eu ca practicanti de Kamasutra nu ai sa gasesti prea multi.

Aaa... poate au aruncat mai multi o privire pe cine stie ce documentar Playboy despre Kamasutra sau poate s-au uitat pe

http://www.fhmonline.com/kamasutra/

dar asta nu este Kama-sutra.

 

Pentru a practica Kamasutra ai nevoie de disciplina si exercitiu cu propria minte mai mult decat cu propriul corp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru a practica Kamasutra ai nevoie de disciplina si exercitiu cu propria minte mai mult decat cu propriul corp.

Vrai sa spui ca nu trebe sa fii campion olimpic la gimnastica incat sa faci tate pozitiile acelea? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce au pus in practica? Iti garantez eu ca practicanti de Kamasutra nu ai sa gasesti prea multi.

 

Pentru a practica Kamasutra ai nevoie de disciplina si exercitiu cu propria minte mai mult decat cu propriul corp.

 

Adica cei care au incercat cateva metode din ea.Acum nu trebui sa stii cartea la perfectie fiecare centimetru cum se face. :spiteful:

 

 

Interesant link-ul care lai dat dar pe mine mar interesa mai mult din experienta propie a fiecaruia.Poate nu trebuia sa mentionez de kama-sutra.

Editat de 1234444

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Kamasutra o pot practica doar cei care vorbesc bine limba romana. Sau orice alta limba. Nu poti fi atent la nuantele, reactiile si miscarile partenerei daca nu poti retine cu cati de "i" se scrie ai dori. Exista o legatura intre ele. Stiai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa am liniste fara sa sufar...crezi ca se poate asa ceva?

 

 

 

Imi cer scuze ca am scris "dorii" cu 2 "i" si nu cu un singur "i".Nu sunt prea atent la dactilografie. :spiteful:

 

 

 

On:Sincer...pana acuma nu am primit nici un raspuns concret.Inteleg ca este un forum de comunicare dar nici sa o dam dintr-un subiect intr-altu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×