Sari la conținut
Forum Roportal
brigittealitta

metode de copiat la examene(facultate)

Postări Recomandate

hhmmmm......incearca sa copiezi imformatia din ...cap (w00t) e cea mai buna motoda :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt adepta!!copiutelor!!dar..la bac,mai bine nu!!ma pun si invat!!decat sa'mi fac de cap!!degeaba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai bine invata decat sa risti si sa pici la examen!

corect, altii mai batrani, la propriu sau la figurat zic si ceva legat de demnitate... (w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lecitina, odihna + sa ai grija sa fii cat de cat relaxata la examen si e mult mai bine decat copiatu` (relaxata in sensu` ca nu pui mana pe carte cu 24h inainte, ci faci ceva care sa nu te solicite mult)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hehe, nu mai poti prosti profesorii asa usor, au fost si ei studenti :santa2: trebuie sa ai un noroc sa nu te prinda...si sa te pricepi la asa ceva (w00t)

la mine la facultate mai mereu ii prinde; functiona intr-un timp metoda cu castile da si cand a prins-o pe o studenta...cica ar fi exmatriculat-o. Acum depinde si cat de drastici sunt profesorii, daca iti permiti sa te risti...unele materii sunt chiar tampitele...(w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hehe, nu mai poti prosti profesorii asa usor, au fost si ei studenti (w00t)

 

sau poate unii profesori citesc forumuri..?!

 

eu am luat cateva examene cu lucrari facute in afara de altcineva..intra unu la examen de forma, iese in primele minute cu subiectele, cineva le rezolva si apoi vine partea grea cu introdusul in sala, introdus care depinde de multe , de profesor, de sala ... la sfarsitul unora din examene se crea aglomeratie la sfarsit si atunci puteai baga lucrarea de afara..etc

Editat de wrc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca totusi ajungi in situatia in care nu ai mai avut timp sa inveti pentru un anumit examen, iti propun ori sa-l amani, ori sa copiezi cu cursurile pe banca, pe post de ciorne. :ill: La mine a mers intotdeauna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×