Sari la conținut
Forum Roportal
alina_alexutza

Cancer pulmonar

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna K-ramel.Sa stii ca am ajuns la tatal meu ,iar starea lui nu e chiar atat de grava la cat imi imaginam eu.A slabit intr-adevar dar nu f mult,mai mult organismul e slabit,se misca,mananca intr-adevar mai puitn dar important e ca mananca,insa sunt curioasa sa vad cum o sa se simta dupa a doua serie de cito...Deci acum ca l-am vazut nu mai sunt atat de panicata si de plangacioasa ca atat am plans zilele trecute pana sa ajung la el incat cred ca am dat 3-4 kg jos intr-o sapt.Si sa stii ca si tata sa bucurat f mult ca ma vazut si cat am stat cu el chiar i-am facut toate poftele.Tie iti doresc multa sanatate si iti multumesc pt sfaturile date si ca imi esti alaturi.Mersi mult inca odata.Pooop.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o rugaminte la voi. Am vazut ca se discuta de cancerul de plamani este cazul meu si as vrea sa va intreb daca stie cineva un tratament adevarat contra acestuia si care a reusit macar sa stopeze metastaza si a reusit sa-l cicatrizeze. Ca fiecare om disperat caut un remediu naturist ca cele clasice...lasa de dorit , omoara cancerul adata cu tine. Nu stiu daca pot da email-ul aici daca cineva stie o asfel de tratament...dar sigur si ma poate ajuta astept si vom gasi o cale de comunicare.

Multumesc celor care au macar intentia de a ajuta si ocoliti cat puteti aceasta boala...satatate la toti ! 17-12-2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..Am vazut ca se discuta de cancerul de plamani este cazul meu si as vrea sa va intreb daca stie cineva un tratament adevarat contra acestuia si care a reusit macar sa stopeze metastaza si a reusit sa-l cicatrizeze.....

 

As vrea sa te incurajez cumva dar din pacate ai o forma de cancer cu una dintre cele mai rapide forme de evolutie. Statisticile dau ca doar 5% din cei diagnosticati cu cancer pulmonar reusesc sa supravietuiasca mai mult de 5 ani.

Parerea mea tradu rezultatele pe care le ai pana acum, fa un dosar cu tratamentul urmat si incearca la o clinica in strainatate ( de preferat Austria) unde folosesc ( dupa chimioterapie) medicamente mai avansate care reusesc sa opreasca progresia rapida a bolii.

Poti sa incerci si remediile naturiste dar parerea mea nu te baza prea mult pe ele.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×