Sari la conținut
Forum Roportal
alina_alexutza

Cancer pulmonar

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mama a fost operata acum 8 ani,insa dupa un an tumoarea s-a refacut.a mai facut citostatice insa a reusit doar sa o tina in frau.acum insa s-a marit f mult iar mama nu mai vrea sase opereze si nici sa faca citostatice.ce ar putea face?va multumesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine in familie este cineva care sufera de cancer ,dar pe langa citostatice a inceput si un tratament naturist,de la Virginia Faur.Deocamdata se simte bine cu acest tratament si tine boala pe loc.Multa sanatate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multe pe care le poate face mama ta daca vrea sa traiasca. Nu poti sa o condamni ca nu mai vrea sa se opereze. S-ar putea sa se opereze degeaba. Poate cand o deschide nici nu o mai poate opera din cauza fazei avansate. Socrul meu in 3 luni de zile de la prima operatie (cand era prima faza) a ajuns sa se opereze din nou, dar degeaba. Era deja in faza a patra. Exista tot felul de tratamente naturiste si eu cred mai degraba in ele. Tot pe site-ul asta, tot la subiect cancer, este un doctor care raspunde si care ne indruma si pe noi acum. Isi da si adresa de e-mail. Scrie-i si vezi daca te poate ajuta (Dr. Micliuc Florin). Cauta pe GOOGLE cuvantul cancer si ofera-i toate informatiile. Las-o sa aleaga dintre toate terapiile pe care le gasesti. Daca vrei iti pot trimite prin e-mail toata documentatia pe care am strans-o pana acum despre cancer. SANATATE si CURAJ !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt multe pe care le poate face mama ta daca vrea sa traiasca. Nu poti sa o condamni ca nu mai vrea sa se opereze. S-ar putea sa se opereze degeaba. Poate cand o deschide nici nu o mai poate opera din cauza fazei avansate. Socrul meu in 3 luni de zile de la prima operatie (cand era prima faza) a ajuns sa se opereze din nou, dar degeaba. Era deja in faza a patra. Exista tot felul de tratamente naturiste si eu cred mai degraba in ele. Tot pe site-ul asta, tot la subiect cancer, este un doctor care raspunde si care ne indruma si pe noi acum. Isi da si adresa de e-mail. Scrie-i si vezi daca te poate ajuta (Dr. Micliuc Florin). Cauta pe GOOGLE cuvantul cancer si ofera-i toate informatiile. Las-o sa aleaga dintre toate terapiile pe care le gasesti. Daca vrei iti pot trimite prin e-mail toata documentatia pe care am strans-o pana acum despre cancer. SANATATE si CURAJ !

 

 

Buna

Poti te rog sa-mi trimiti si mie adresa de email a dc Florin Milciuc?Am si eu pe cineva bolnav de cancer la plamani si as vrea sa iau legatura cu dc respectiv.

Multumesc

mikiy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna

Poti te rog sa-mi trimiti si mie adresa de email a dc Florin Milciuc?Am si eu pe cineva bolnav de cancer la plamani si as vrea sa iau legatura cu dc respectiv.

Multumesc

mikiy

mismed@rdslink.ro

www.adiocancer.de.vu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna.. mama mea sufera de cancer pulmonar.. a fost descoperit in urma cu un an si de atunci face tratament de chimioterapie. Evolutia a fost spectaculoasa.. tumora s-a micsorat vizibil. Problema este ca a avut tot felul de comlicatii, infectii urinare si de asemena (in ultimul timp) un disconfort enorm la respirat. Astazi a fost internata din nou .. se pare pentru o operatie de curatire (nu de extractie). Nici macar nu stiu de ce scriu acesm mesaj.. poate ca sa ma descarc.. nu stiu... singurul lucru pe care mi-l doresc este sa fie iar bine.. sanatoasa si vesela ca inainte de descoperirea acestei nenorociri. Curios este faptul ca ea nu a fumat niciodata, nici nu a stat extrem de mult intr-un mediu nefast.. dar asta e.. boala se pare ca nu alege.. :((

 

Sereniti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt multe pe care le poate face mama ta daca vrea sa traiasca. Nu poti sa o condamni ca nu mai vrea sa se opereze. S-ar putea sa se opereze degeaba. Poate cand o deschide nici nu o mai poate opera din cauza fazei avansate. Socrul meu in 3 luni de zile de la prima operatie (cand era prima faza) a ajuns sa se opereze din nou, dar degeaba. Era deja in faza a patra. Exista tot felul de tratamente naturiste si eu cred mai degraba in ele. Tot pe site-ul asta, tot la subiect cancer, este un doctor care raspunde si care ne indruma si pe noi acum. Isi da si adresa de e-mail. Scrie-i si vezi daca te poate ajuta (Dr. Micliuc Florin). Cauta pe GOOGLE cuvantul cancer si ofera-i toate informatiile. Las-o sa aleaga dintre toate terapiile pe care le gasesti. Daca vrei iti pot trimite prin e-mail toata documentatia pe care am strans-o pana acum despre cancer. SANATATE si CURAJ !

buna,poti sa-mi trimiti si mie adresa dr.Micliuc Florin.bunica mea e bolnava de cancer la plamani.multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper ca toti apropiatii vostri sunt sanatosi... mama mea insa.. nu mai e

 

 

 

Imi pare foarte rau sa aud asta, insa pentru ea era greu de suportat viata.

 

Sincere condoleante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare foarte rau sa aud asta, insa pentru ea era greu de suportat viata.

 

Sincere condoleante.

 

 

Multumesc.. s-a intamplat acum 3 luni... incerc sa ma obisnuiesc ... dar inca imi e foarte greu... nu mai vreau sa vb despre asta ca ma intrisez si iar plang...deci.. am vrut doar sa iti zic mersi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×