Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Spune-mi ce zodie esti ca sa-ti spun de cine n-ar trebui sa te indragostesti!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Berbec

 

Cu siguranta, trebuie sa stai departe de Fecioare. De ce? Pentru ca sunt organizate, minutioase si cam rigide pentru gustul tau. Toate acestea se vor ciocni de spontaneitatea ta legendara, iar scanteile care vor iesi nu vor fi din acelea bune. Tu esti genul care face totul mereu in ultimul moment! Iar o Fecioara va incerca sa te schimbe, ceea ce nu-ti va pica deloc bine. Daca ai deja o Fecioara in viata ta si avertismentul nostru este tardiv, atunci fugi repede la un curs de yoga si invata sa te calmezi.

 

Taur

Fugi cat te tin picioarele de Sagetator. Sagetatorul are o nevoie de libertate absoluta. Mai e si mare amator de sporturi extreme. Ceea ce tie, fiind o fire prudenta si posesiva, nu-ti pica deloc bine. Tu simti mereu nevoia sa fii protejata, sa ti se ofere dovezi de iubire, iar barbatul Sagetator e prea independent pentru gustul tau. Daca ai deja un Sagetator in patul tau, atunci incearca sa nu-i limitezi dorinta de liberta si sa mai renunti la apucaturile tale de posesivitate.

 

Gemeni

Evita sa ai o relatie cu un Scorpion. Chiar daca e o fiinta inteligenta, plina de viata

, e mult prea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e numai pentru femei? :o:

 

eu sunt Leu..

Editat de NABOO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Leu

Nu-ti indrepta coama catre un Taur. Tie iti place sa fii adorata, venerata, admirata, apreciata de toti si toate, iar Taurul nu prea are mestesugul complimentelor. De fapt, nici nu prea il intereseaza asta. Lui ii trebuie stabilitate si siguranta. Restul i se par frivolitati. Daca e prea tarziu si el te-a cucerit deja, atunci ar trebui sa uiti de vanitatea ta. Atunci ati fi fericit. Asta nu inseamna ca trebuie sa uiti ce calitati minunate ai, ci doar sa incerci sa te deschizi catre altii si catre alte forme comunicare, diferite de laude si elogii.

Eu tocmai cu un taur am fost...sau sunt...nici nu mai stiu...dar tot ce spune aici este una dintre problemele pentru care eu nu mai vreau sa fiu cu ea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiam deja ca sagetatorii si scorpionii nu sunt potriviti pt mine . experienta personala :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rac

Fugi de Varsator! Tie iti place stabilitatea, lui libertatea. Cele doua nu fac casa buna. Iar sensibilitatea ta ar putea fi de multe ori ranita de impulsivitatea lui. Mai bine iti pastrezi dragostea si latura romantica pentru cineva care s-o aprecieze cu adevarat. Daca totusi am venit prea tarziu cu acest sfat, atunci incearca sa-l insotesti in nevoia lui de inedit, sa participi la activitatile insolite care tind sa-i atraga pe Varsatori.

 

Este bine daca doar de varsator trebuie sa ma feresc :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Varsatorii sunt simpatici dar sunt buni dupa 30 de ani . Inainte nu prea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Varsatorii sunt simpatici dar sunt buni dupa 30 de ani . Inainte nu prea

 

Multumesc pentru pont. Am sa tin cont :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×