Sari la conținut
Forum Roportal
Desamagita

900 milioane de euro aprobati pentru Romania

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In contul Bancii Nationale o sa sfarseasca . Daca ai impresia ca aia de la Fond si Banca Mondiala sau alte organisme financiare europene care ne imprumuta ,sunt tampiti si nu urmaresc destintia banilor te inseli. A trecut vremea furaciunilor pe fata .Acum se fac ceva mai subtil si european,de fapt sunt operatiuni legale.Distribuirea lor prin coruptie catre clientela politica este problema. O problema a intregii clase politice sau iti inchipui ca de dragul romanilor doreste opozitia sa darame puterea?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha, eu asa credeam, te rog nu-mi spulbera visul :) . Chiar credeam ca aia sunt patrioti si ca daca ajung la putere va fi mai bine pentru romanasul de rand. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In contul Bancii Nationale o sa sfarseasca . Daca ai impresia ca aia de la Fond si Banca Mondiala sau alte organisme financiare europene care ne imprumuta ,sunt tampiti si nu urmaresc destintia banilor te inseli. A trecut vremea furaciunilor pe fata .Acum se fac ceva mai subtil si european,de fapt sunt operatiuni legale.Distribuirea lor prin coruptie catre clientela politica este problema. O problema a intregii clase politice sau iti inchipui ca de dragul romanilor doreste opozitia sa darame puterea?!

O sa mai fie o altra Pintea cu mintea fulgeratoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai crede tot ce se spune la TV.

 

Corect , crede-l doar pe marinar . Cum care marinar , ala esuat la Cotrocemi :) ..........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum adica 'o suma frumusica'?

Am castigat-o la tabinet?

 

 

Cand faci un imprumut, indiferent cat de putin ai imprumutat, suma este exorbitanta.

De ce nu dai posibilitatea sa c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corect , crede-l doar pe marinar . Cum care marinar , ala esuat la Cotrocemi :roll: ..........

 

Nu stau sa cred un politician cand vine vorba de economie. Cred cifrele oferite de INS, BNR. Ii cred pe politicieni atunci cand vad ca justitia incepe si functioneaza, cand vad legi necesare trecute in parlament. Discursurile politicienilor, promisiunile nu ma mai intereseaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×