Sari la conținut
Forum Roportal
Gregory1992

Animeul vostru preferat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

death note, yu yu hakusho, inuyasha şi naruto - cu toate că n-am mai văzut vreun anime de-acum vreo 2 ani, de c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nana. Drama, romatism, comedie si muzica impletite armonios, rezultand un tot echilibrat. :)

Anime tau preferat care e?

Animeul meu preferat este Yu-gi-oh! Stiu de el de vreo 6 ani cand il dadea pe TVR 1, am urmarit aproape toate episoadele din seria originala si aproape toate din GX in afara de sezonu 4 care nu l-au dublat astia in engleza si m-am uitat la toate episoadele din 5D dublate in engleza pana acum, azi tre sa apara episodul 66 din 5D dublat in engleza.

 

Animeul meu preferat este Yu-gi-oh! Stiu de el de vreo 6 ani cand il dadea pe TVR 1, am urmarit aproape toate episoadele din seria originala si aproape toate din GX in afara de sezonu 4 care nu l-au dublat astia in engleza si m-am uitat la toate episoadele din 5D dublate in engleza pana acum, azi tre sa apara episodul 66 din 5D dublat in engleza.

Ca tot pomeneam de Yu-gi-oh!, acum vreo 3 ani in urma am cheltuit 510 lei pe duelpassuri. Mi-au ajuns vreo 8 luni dar s-a meritat. Acum, de cand a aparut Duel Accelerator nu mai sunt duelpassuri, ci boosterpassuri, si jocul practic e gratis dar cu boosterpassurile poti sa-ti iei carti. Astia de la Konami ar trebui sa faca un nou Yu-gi-oh! Online doar pt Europa si USA care sa fie un fel de MMORPG, sa ai questuri, sa fie o gramada de NPC-uri, actiunea sa se desfasoare dupa 5D si astia de la Kaiba Corp sa construiasca un fel de masina a timpului care sa permita jucatorilor sa se intoarca in timpul lui Yugi sau a lui Jaden sau a lui Yusei. Si practic jocu asta sa fie gratis dar pentru a lua carti puternice gen Stardust Dragon sau Yubel sau altii tari sa dai bani.

Editat de Gregory1992

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine m-a tinut in suspans Code Geasse. Dar am vazut atat de multe anime multe si care mi-au placut incat mi-ar trebui ceva sa le spun pe toate. Una care mi-a placut mult a fost Blood +. Altele sunt:Inuyasha, Sailor Moon, Candy-Candy, seriile Full Metal Panic, Alchimist,ect. nu mi le amintesc pe toate acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×