Sari la conținut
Forum Roportal
Scumpa_77

Penisul de 16 cm

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand conteaza si ce varsta are prietenul tau. Daca e inca minor poate sa mai creasca putin, desi daca a trecut de 15, 16 ani sansele sunt minime. Nu pot sa fiu ipocrit si sa spun ca toti ca dimensiunea nu conteaza. Ea conteaza in sensul de compatibilitate intre parteneri. N-o sa mint, penisul lui e mic, dar nu e micropenis. Asta-l are, trebuie sa invete sa se accepte asa cum e, altul nu mai primeste. Asa cum majoritatea femeilor prefera un penis de 16-17 cm, se gasesc si destule care se multumesc cu mult mai putin. Daca tu te simti bine cu el, il iubesti, totul e perfect, ce conteaza ce vor alte femei? Masculinitatea nu sta neaparat in marimea organului, desi mai toti ne cramponam de chestiunea asta :lol:. Deci, in concluzie, daca e un barbat bine proportionat, bine crescut, te satisface si sexual, atunci chiar nu trebuie sa-si faca nici o problema. Bafta la explicatii :spiteful:

 

Da....asa este,penisul de 16-17cm este perfect(cel putin pt.mine).Aici s esitueaza si prietenul meu,si nu e multumit deloc,si din motivul asta am postat pe site ,aceasta intrebare.As fi curioasa sa vad ,carei femie nu ii ajuge :lol: ...eu cred ca nu ,noi suntem cele nemultumite de dimensiuni,ci baetii:P.Marimea conteaza,cei ce spun ca nu conteaza ,sunt cei complexati,cu putza mica:)),dar numai si numai atunci .

Editat de Scumpa_77

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da....asa este,penisul de 16-17cm este perfect(cel putin pt.mine).Aici s esitueaza si prietenul meu,si nu e multumit deloc,si din motivul asta am postat pe site ,aceasta intrebare.As fi curioasa sa vad ,carei femie nu ii ajuge :lol: ...eu cred ca nu ,noi suntem cele nemultumite de dimensiuni,ci baetii:P.Marimea conteaza,cei ce spun ca nu conteaza ,sunt cei complexati,cu putza mica:)),dar numai si numai atunci .

Deci, ti-ai dori una de 11 cm? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×