Sari la conținut
Forum Roportal
Scumpa_77

Penisul de 16 cm

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,am si eu o curiozitate.Vreau sa-mi spuneti si mie, ce intelegi voi prin dotat?La cati cm poti spune ca esti dotat?

Daca nu e ca juma de pix cand e erecta si la temperatura camerei,stai linistit,esti dotat. :cry:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toate femeile din lume se pot aduna la un loc si sa incerce sa le explica ca marimea chiar nu conteaza, ca nu au nici o sansa.... De ce nu ne or crede, oare?

 

Nu marimea, talentul conteaza...poti sa faci fara ce nu poate unul cu, daca stii ce faci...

poti sa faci fara ce poate unul cu ...... asta a fost tare...iti las numarul de telefon sau il lasi tu ca vreau o reprezentatie :lol: dar fara :cry:

Editat de KimHyunRim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate erau 16 cm in diametru, lol. In alta ordine de idei, media la nivel mondial e de vreo 14-15 parca, probabil la noi media e un pic peste cea mondiala, dar undeva pe la 14-16 e mediu, de pe la 17 e dotat, de pe la 21 e bolnav de-a binelea... :soc:

 

... si sa nu uitam de ce zicea Bebe Mihaescu de forma ideala a penisului: miner de-ala rotund de usa! :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
16 cm?? prea mic....

tuentiuan is gud inaf?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand conteaza si ce varsta are prietenul tau. Daca e inca minor poate sa mai creasca putin, desi daca a trecut de 15, 16 ani sansele sunt minime. Nu pot sa fiu ipocrit si sa spun ca toti ca dimensiunea nu conteaza. Ea conteaza in sensul de compatibilitate intre parteneri. N-o sa mint, penisul lui e mic, dar nu e micropenis. Asta-l are, trebuie sa invete sa se accepte asa cum e, altul nu mai primeste. Asa cum majoritatea femeilor prefera un penis de 16-17 cm, se gasesc si destule care se multumesc cu mult mai putin. Daca tu te simti bine cu el, il iubesti, totul e perfect, ce conteaza ce vor alte femei? Masculinitatea nu sta neaparat in marimea organului, desi mai toti ne cramponam de chestiunea asta ;). Deci, in concluzie, daca e un barbat bine proportionat, bine crescut, te satisface si sexual, atunci chiar nu trebuie sa-si faca nici o problema. Bafta la explicatii :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prietenul meu este foarte descurajat ca nu este prea dotat colo jos. eu zic ca este ok si nu vad o problema la un penis de 11 centimetri. cum pot sa-l fac sa nu mai fie atat de intimidat?

ii dai o lupa cand se uita la ea ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×