Sari la conținut
Forum Roportal
Jugulator

Transport Moldova - Orastie

Postări Recomandate

Intrucit e posibil ca Sakin sa nu mai poata veni, eu o sa ramin "in aer" cu transportul, asa ca m-am gindit ca poate am noroc si mai e careva de prin zona care se prezinta la Arsenal Park. Nicusor de la Bacau, anyone? Ideea e ca, in cazul in care Sakin vine, oricum o sa mai avem 3 locuri in masina, iar daca nu... caut masina! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu ai rezolvat cu transportul, ia legatura cu cei care pleaca din Bucuresti.

Macar plecati impreuna de aici.

Nu are rost sa ocolesc atit. In cel mai rau caz, am maxi-taxi/autocar Iasi-Orastie, doar ca fac vreo 10-11 ore...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai si la cat ajunge in Orastie?

Nu conteaza, plec de simbata si gasesc eu o crisma unde sa trag in seara respectiva... :lol:

Ce am gasit pleaca la 07:00 din Iasi si la 19:02 cica ar ajunge in Alba-Iulia, deci oricum ar trebui sa plec simbata. Hmmm... vad eu, presimt ca o sa ma coste cam mult distractia asta moca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, in conditiile astea, ia mai bine trenul pana in Simeria si apoi pana in Orastie.

Daca vrei, putem sa facem schimb de numere de telefon pentru orice eventualitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai, in conditiile astea, ia mai bine trenul pana in Simeria si apoi pana in Orastie.

Daca vrei, putem sa facem schimb de numere de telefon pentru orice eventualitate.

Trenul face vreo 12 ore jumatate pina in Simeria... si e cam 120RON la cuseta cu 4 locuri, la dormit clasa I 2 locuri e vreo 190RON. Te contactez pe PM daca e sa nu ma orientez de o masina, ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×