Sari la conținut
Forum Roportal
Bunelu111

Indragostit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai... da detalii. Ti-a dat una id-ul si numarul. Daca ma caut mai am si io destule id-uri si numere de la diverse, asta nu inseamna ca ma si plac. Asa ca... da ceva detalii, de la iesiri impreuna sau chestii d-astea.

 

Gata mah, ca mai e un topic unde ... mai e un topic, hai sa fim seriosi aici. Incercam ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Ma numesc Ionut.Eu am 15 ani si am trecut in clasa a 9.In vara aceasta care a trecut am vazut o fata foarte draguta care imi place mult de ea.Fata are 13 ani si a trecut in clasa a 7.Am id`ul ei...am vorbit foarte mult,am iesit de cateva ori cu ea in oras cu ea si cu prietena ei...ba mai mult am si numarul ei:).Imi puteti spune daca ei ii place de mine sau nu:)?Va rog!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut.Ma numesc Ionut.Eu am 15 ani si am trecut in clasa a 9.In vara aceasta care a trecut am vazut o fata foarte draguta care imi place mult de ea.Fata are 13 ani si a trecut in clasa a 7.Am id`ul ei...am vorbit foarte mult,am iesit de cateva ori cu ea in oras cu ea si cu prietena ei...ba mai mult am si numarul ei:).Imi puteti spune daca ei ii place de mine sau nu:)?Va rog!

 

 

da!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la prima"intalnire" m`a invatat sa fumez:):)

La dracu'! In loc sa te invete ecuatia _|_ + (') = love ...

Si altceva ce ati mai facut voi p-acolo de crezi tu ca te place ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×