Sari la conținut
Forum Roportal
Arisha

O relatie dificila!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!

As vrea putin ajutor pentru ca chiar singura nu pot sa ma descurc in situatia in care sunt.

Cu jumate de an in urma am cunoscut un baiat foarte de treaba,din familie foarte buna,insa si foarte bogati si cred eu asta e problema,el nu e cam ca toti,e putin straniu,nu stie ce vrea,relatii serioase cu fetele nu a avut,singur si mi-a zis ca se intalneste cu ele doar pentru sex,insa sexul pentru el nu reprezinta nimic e doar o placere fizica atat...insa cu mine e altceva,chiar i-am placut si niciodata nici nu a avut intentia sa ma atinga,doar ieseam ne plimbam,comunicam.ne mai sarutam desigur si nimic mai mult,si asta a continuat doar o luna,dupa care a zis ca s-a saturat si nu mai vrea nimic,la care eu am acceptat pentru ca nu-s genu de fata sa imblu dupa baieti si sa ma pun in genunchi,am zis ok...apoi dupa 2 luni iar a inceput sa ma sune sa-mi explice ca ma vrea inapoi dar se teme ca eu n-o sa-l accept pentru ca el chiar nu stie ce doreste dar chiar ii plac foarte mult si nu ma vrea doar pentru sex,ca pentru asta gaseste el daca vrea tare,si chiar nu prea mi-au placut cuvintele astea..adica va fi cu mine insa cand va dori sex va gasi el vre-o una...si eu am refuzat...dupa care toata vara nu am vorbit deloc,si zilele astea iar mi-a sunat si iar se cere inapoi,si eu chiar vreau asta pentru ca imi place de el foarte tare,insa nustiu cum sa ma comport cu el,ca apoi sa nu aud iar peste o luna ca sa saturat si nu stie cei cu dansu si tot asa...stiu ca persoana daca doreste sa se schimbe pentru cineva o va face,si parca vad asta la el...insa eu nu iubesc sa invat pe cineva adica sa-l pun la locul lui,mai degraba e invers...chiar niciodata nu am intalnit asa baieti de aia si nici nustiu cum sa ma comport cu el..

Editat de Arisha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ai de pierdut daca incerci?

Sa nu ai asteptari mari in privinta lui. Atat.

Stiu ca nu am nimic de pierdut daca incerc,de aia si vreau sa incerc....insa vreau o relatie normala!

 

cati ani ai domnisoara?

21

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
singur si mi-a zis ca se intalneste cu ele doar pentru sex,insa sexul pentru el nu reprezinta nimic e doar o placere fizica atat...insa cu mine e altceva,

 

Iluzii domnisoara, iluzii . Nu esti cu nimic speciala prin prisma sentimentelor de dragoste . Daca erai, nu scriai epistola asta pe forum ca sa gasesti o rezolvare de undeva ... din afara ta.

Editat de ruudflo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca nu ai un sfat,nici nu trebuia sa scrii...am cerut un sfat nu sa mi se comenteze varsta

 

nu ai nevoie de sfaturi dupa cum se vede!

...iti pierzi timpul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!

Lasa-l sa umble dupa tine daca te considera atat de speciala.

Pana nu mai are pretentii gen, dinainte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu si io ?... Un baiat cand e hotarat sa faca ceva... face ! No, wait, cred ca eu am descris un barbat de fapt :doh:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×