Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

(w00t) Irinel Columbeanu (daca mai era nevoie de precizare). Are atata sarm, ca nu-l mai poate duce singur... ii mai da si ei sa i-l tina.

post-11394-1136577771_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare, frate ! Se vede ca o fi facuta poza de vreun paparazzo profi (w00t))))) Mai in gluma, mai in serios..cred ca i se potrivea mai bine o cariera in industria filmelor cu multe x-uri, doar debutul l-a facut deja. Probabil insa ca situatia ei financiara nu o s-o "oblige" niciodata sa devina o asemenea starleta, dar, deh, cate o poza asa stupida nu strica niciodata, nu ? :santa2:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca de data asta sunt eu mai retardata, dar...ce are poza asta atat de special de criticat? E pur si simplu o "imagine" mai putin reusita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta cu andreea!!!poi...de exemplu..e de criticat..caa...ea care este tot timpul asa de zambareata,si iese atat de bine in poze,a fost prinsa cu garda jos,..nah..ce stiu eu,am gasit'o si..m'i sa parut draguta sa o pun aici,nah..bateti'ma pt asta (w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta era si ideea sa aratam vedete prinse cu "garda jos" sau daca ai vazut pe un post de televiziune ca aia a facut nu s ce sa postezi.Cam despre asta e ideea :santa2: mie pozele mi-lea dat un prieten (w00t) da seamana cel putin in unele faze (w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta cu andreea!!!poi...de exemplu..e de criticat..caa...ea care este tot timpul asa de zambareata,si iese atat de bine in poze,a fost prinsa cu garda jos,..nah..ce stiu eu,am gasit'o si..m'i sa parut draguta sa o pun aici,nah..bateti'ma pt asta (w00t)

e tot timpul fake :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topicul asta merge din bine in mai bine ! Acum comentariile:

 

@ irinel columbeanu : Dumnezeule, omul asta tinde sa devina cel mai penibil barbat din Romania, daca o tine tot asa in curand Fizz va fi detronat . Bleah !

 

@ andreea raicu : nu cred ca poza e modificata in photoshop, mi-aduc aminte ca , in urma cu ani buni, vazusem la prima tv un mic reportaj despre moda (nu mai stiu ce anume), dar la un moment dat acolo aparea si andreea raicu in timp ce era pregatita pentru o sedinta foto, probabil. Dar, cum nu era inca machiata, valeleu !! Arata oribil, mai urat decat mi-as fi inchipuit vreodata. Dar...gusturile nu se discuta, nu ? (w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zis ca poza asta cu andreea e fake,nu vi se pare ca are cam prea multe riduri ptr varsta ei????

Hellooooooo????

Hai sa fim putin realisti,oameni buni.

 

Apropo,de unde avea fetita din imaginea cu irinel banii,sa fie oare de la el???

Cred k toata lumea stie ca da...Doar cine a scos-o pe ana lesko din balet si abagat-o in muzica???

Sa nu fi fost oare tot el???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×