Jump to content
Forum Roportal
Marawder

Elveţia...

Rate this topic

Recommended Posts

E incredibil ce lumina frumoasa pot sa aiba astia la helvetzia mincatzash!!! Lumina+peisajul fac pozele tale facute cu Sony DSC-W35 sa arate de parca ai avut scule de vreo 15k EUR cel putin... 8)

E incredibil ce lumina frumoasa pot sa aiba astia la helvetzia mincatzash!!! Lumina+peisajul fac pozele tale facute cu Sony DSC-W35 sa arate de parca ai avut scule de vreo 15k EUR cel putin... :o:

OK, spune-mi cum de ai stiut ca am utilizat W35-ul ? ;)

De asta le-am si uploadat cu netul, ca lumea sa nu aiba acces la metadata... 8) Nu a mers !

Oricum, mersi de compliment... unii spun ca nu am intotdeauna o perspectiva buna in poze, chiar daca culorile si lumina sunt f. bune !

Criticile sunt binevenite...

Edited by Marawder

OK, spune-mi cum de ai stiut ca am utilizat W35-ul ? :think:

De asta le-am si uploadat cu netul, ca lumea sa nu aiba acces la metadata... :flowers: Nu a mers !

Oricum, mersi de compliment... unii spun ca nu am intotdeauna o perspectiva buna in poze, chiar daca culorile si lumina sunt f. bune !

Criticile sunt binevenite...

EXIF, baby! :lol: (click dreapta> Image Properties in Opera)

Ei, nu ai perspectiva, hai sa fim seriosi, lumina si incadrarea fac de obicei mai mult decit o scula ca lumea intr-o mina de papagal. Am un prieten foarte bun pe care l-as bate de fiecare data cind imi arata poze facute ici-colo. Pe linga faptul ca seteaza mereu sa ii apara data si ora pe ele, incadreaza atit de aiurea, ca eu as incadra mai bine si daca s-ar trage asupra mea cind fac pozele respective...

Edited by Jugulator