Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Pana la urma cine vine la Arsenal Park ? Ba nu,cine a fost la Arsenal Park ?

Postări Recomandate

Daca nu mor pe drum, vin si eu. Nu de alta, dar e oleaca de mers...

Sa vii cu mingea sa te bat la volei 8)

Sper sa nu ne trezim singuri pe-acolo, macar 12 sa fim s-ajunga de 2 echipe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' din astia care nu participa la concurs si care nu sunt chiar simpatizati pe forum, primiti? 8)

Buna intrebare ;)

Admini, ce ziceti ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa vii cu mingea sa te bat la volei 8)

Sper sa nu ne trezim singuri pe-acolo, macar 12 sa fim s-ajunga de 2 echipe.

Pai daca e teren, gasim mingi si pe-acolo. Oameni care sa treaca mingea peste fileu, cu astia e mai greu! Apropos de mingi, in ultima vreme imi cam face asta ochi dulci... se intimpla sa fi vazut pe undeva Nassau pe net la vinzare? Ca eu unul n-am gasit, si basici de-alea de supermarket la 49RON nu cumpar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca e teren, gasim mingi si pe-acolo. Oameni care sa treaca mingea peste fileu, cu astia e mai greu! Apropos de mingi, in ultima vreme imi cam face asta ochi dulci... se intimpla sa fi vazut pe undeva Nassau pe net la vinzare? Ca eu unul n-am gasit, si basici de-alea de supermarket la 49RON nu cumpar.

De pe-acolo vrea frate-miu sa isi cumpere adidasi... Au un pret cam mare la transport dupa gustul meu - cam 25 de lire.

Imi pare rau dar nu stiu - in mare parte am vazut ca lumea joaca mai mult cu ce ii pica in mana... Nu prea e apreciat voleiul la noi in tara, au impresia ca e un sport la misto sau ceva de genul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E cam mult 25 de lire pentru adidasi, mai ales ca vin din UK (sau nu... ideal e sa se uite pe amazon.co.uk, ca de acolo vin cu transport mai ieftin si fiind tara UE, nu ai treaba cu vama de nici o culoare). Sa traga cu ochiul si pe ebay sau chiar pe site-ul oficial al brandului care il intereseaza, posibil sa aiba si magazin oficial pe-acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si gata tema? Vorbim despre mingi si adidasi d'acuma?!

 

 

Buna intrebare 8)

Admini, ce ziceti ?

 

Nu adminii decid, ci organizatorii. S-a mai zis asta!

Se va decide cum se va proceda cu locurile celor care nu vin si veti fi anuntati, fiti pe pace.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×