Sari la conținut
Forum Roportal
Sakin1985

Cum va ramane Basescu & Co. in istorie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa cum la Istoria romanilor se preda perioada comunista, asa perioada mandatelor lui Basescu va fi lectie de studiu:).

Totusi, imi vine sa rad ca peste vreo 20 de ani, copii nostri vor invata la scoala despre aceasta 'criza economica', asa cum noi am invatat despre criza din perioada interbelica. Oare cum va fi vazut con Basescu peste 20 de ani??? Ca un salvator al romanilor? Ca un 'bulibasa' al lumii tiganilor? Ca fiind cel mai betiv presedinte din istorie(excluzandu-l pe Vacaroiu - presedinte pentru o luna:D)? Ca fiind groparul Romaniei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu istoria manelelor e tare=))! Ar putea fi un optional la muzica prin comunele de rromanes:))... chiar si la istorie ar merge optionalul asta. Asta cu religia e deja expirata, in scolii obiectul OBLIGATORIU - religie, consta si in istoria ortodoxismului/catolicismului:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Basescu, presedintele puternic si griguliu care -si iubeste poporul. Devenise nepopular , dar a reusit sa dea o lovitura mafiei PSD-iste si PNL-iste pe care n-au visat-o niciodata si de aceea poporul il va iubi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Basescu, presedintele puternic si griguliu care -si iubeste poporul. Devenise nepopular , dar a reusit sa dea o lovitura mafiei PSD-iste si PNL-iste pe care n-au visat-o niciodata si de aceea poporul il va iubi!

Hahahahahahaha 8) Era o gluma, nu ? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@FNF... sper ca era o gluma;), insa toti ar trebui sa fim constienti ca in Romania sunt si la ora actuala o multime de fani Basescu. Lumea inca are impresia ca Basescu si PDL fac o treaba excelenta, ca ei sunt solutia pentru scoaterea Romaniei din impas, ca imprumuturile pe care le fac la FMI o sa fie platite de SUA, ca ne sunt ca fratii sau mai stiu eu ce porcarie. Daca s-ar face maine alegeri parlamentare, PDL si Basescu ar obtine cu siguranta procente de peste 20%, poate si mai mari, pentru ca romanii au memoria scurta, iar daca la pensionari le baga impozit, insa inainte de vot le dau o galeata sau un kg de orez, uita ca astia le-au bagat mana in buzunar;)! Daca la bugetari le-au luat cate 25% din salariu, insa inainte de votare astia le maresc salariu cu 2%, gata le-au dat votul...

Cel mai rau e ca astia care sunt plecati din tara de 'nspe ani, au impresia ca au facut o alege perfecta cand l-au votat pe Basescu si nu au lasat Romania pe mana 'comunistilor':flowers:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×