Sari la conținut
Forum Roportal
celtics

status pe yahoo

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

incerc sa gasesc o modalitate ptr a insera mai multe litere in statusul din mess si ma intrebam daca stii vreo posibilitate.. Am inteles ca sunt kiar statusuri care sunt afisate la fel ca in winamp (ca o reclama (textul se plimba).Daca stie cineva help pls..sunt pe messenger id radu_adrian75

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incerc sa gasesc o modalitate ptr a insera mai multe litere in statusul din mess si ma intrebam daca stii vreo posibilitate.. Am inteles ca sunt kiar statusuri care sunt afisate la fel ca in winamp (ca o reclama (textul se plimba).Daca stie cineva help pls..sunt pe messenger id radu_adrian75

 

Sunt plugin-uri care sa afiseze textul ca o reclama da eu nu le recomand deaorece floadeaza messengerul...

Am incercat unu si nu am putut sa ma mai conectez vreo 2 zile...

Editat de DSpawn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nici nu am stiut de asemenea pluginuri , dar intr-adevar, nu le vad a fi prea "sanatoase"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveam un plugin ce afisa in status melodia si avea si optiune de scroll la text... (adevarul e ca scria e inca in teste metoda :tongue:)

Editat de DSpawn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nici nu am stiut de asemenea pluginuri , dar intr-adevar, nu le vad a fi prea "sanatoase"...

exista. am vazut la cineva in lista i se plimba statusul dar la momentu respectiv n-am fost interesat .. acum nu mai pot contacta pers.. in fine.. Mai sunt si alte posibilitati ptr a se pune un status mai lung ,fara plugin.. dar nu stiu cum naiba se face

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×