Sari la conținut
Forum Roportal
Marawder

O franțuzoaică a smuls burka unei musulmance

Postări Recomandate

e veche...... Era mai tare aia cu italieni care bat negrotei cu ranga

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca cea din spatele valului era lesinata.

Ei, ce o mai lasam eu in chiloti pe doamna "avocata" de 60 ani ...............Cu ce se deosebeste de femeia de serviciu prin astfel de maniere?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Negrii sunt aia plini de lantoaie si bratari,imbracati in tot felul de toale colroate si tipatoare,asculta kktul ala de muzica cantata de analfabeti si mafioti,la fel de harnici precum tiganii est europeni!

Hai ca musulmanii au o cultura,au ceva care-i reprezinta,dar negroteii in toata istoria lor au fost niste sclavi,primitivi,mancand banane si dormind in copaci!

 

 

 

 

Negrii astia numai cu droguri, prostitutie, talharii, crime, se ocupa indiferent ca sunt in Anglia, Olanda, Germania, Franta, Canada, SUA, etc. De ce dracu' sunt asa de proaste societatile occidentale de primesc negri ? In SUA intra cam 90000 de negrotei pe an, vin din Jamaica si Haiti si Africa. Adica nu e de ajuns ca au 60 de milioane de negrotei care au stricat america si le-au umplut puscariile si spitalele.

 

 

 

Spune-mi si mie care-i diferenta dintre baticul musulmanilor si imbracamintea negrilor.

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Europeana...Vestica, daca vrei ! :o:

Nu vreau, pentru ca mi se pare un gest nedemn de o societate care se doreste civilizata.

 

Tie ti-ar placea sa intri intr-un magazin si un diliman sa-ti rupa chilotii tai roz, pe motiv ca lui ii plac doar aia albi, de rasa pura? Nu cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau, pentru ca mi se pare un gest nedemn de o societate care se doreste civilizata.

 

Tie ti-ar placea sa intri intr-un magazin si un diliman sa-ti rupa chilotii tai roz, pe motiv ca lui ii plac doar aia albi, de rasa pura? Nu cred.

Dupa cum ai vazut - "civilizatia" noastra are lacune mari. Exista oameni DEMNI care nu s-ar cobori la nivelul de a despuia pe cineva doar pentru ca nu le place cum e imbracat............si exista oameni mediocrii care sunt in stare de orice

Ce putem face............Sa ii ignoram si sa ii tratam cu indiferenta. Nici macar cu lipsa de respect pentru ca nu merita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau, pentru ca mi se pare un gest nedemn de o societate care se doreste civilizata.

 

Tie ti-ar placea sa intri intr-un magazin si un diliman sa-ti rupa chilotii tai roz, pe motiv ca lui ii plac doar aia albi, de rasa pura? Nu cred.

Gresit!

 

Pentru ce **** ma-mii lor au mai venit aici, daca umbla tot cu turbane si cu voaluri si cu alte mascareli? Eu sa-i respect pe ei, dar ei sa nu ma respecte pe mine? Da, pe mine ma jigneste si turbanul indienilor si voalul arabilor. Ce kkt isi tot ascund araboaicele muiancele, ori au impresia c-o sa sar eu pe ele? Put a transpiratie ca dracu' sa le ia, pentru ca merg imbracate pe o caldura de 35 de grade! Ce, eu umblu imbracat in Isus Cristos, cu coroana de spini si cu crucea-n spate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×