Sari la conținut
Forum Roportal
Gabytzaa

Il plac..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna

 

 

IMi caut Gajic, e cineva interesat,.... apropo sunt misto rau

Da ? Pune poza :o:

 

Eu sunt cel mai misto, daca treci testul, facem treaba :)

 

...nu tu ii poruncesti inimii cum si pe cine sa iubeasca .

Daca nu te asculta, baga cutitu-n ea :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.:o: si e tare urat sa fi indragostit de cineva si sa nu poti face nimic in legatura cu acest aspect :o:

Mie-mi spui. :) Mi-am luat-o de cateva ori.

Editat de amicul_tau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu te asculta, baga cutitu-n ea :o:

:o:) da,asa am sa fac :) nu am ganduri d-astea asa "pasnice" doar ca in timp si daca chiar simt ceva mai mult decat atractie fizica pt el ,ma voi obisnui cu gandul si asta e..poate e mai bine asa si poate ca el ma refuza cu un motiv intemeiat si poate ca are dreptate si mi-ar face rau,asa probabil voi avea o stare aiurea o vreme apoi o sa-mi revin. Acum doar presupun..:tease: si e tare urat sa fi indragostit de cineva si sa nu poti face nimic in legatura cu acest aspect :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.tind sa-l cred ca nu e vorba ca nu ma place,cred ca mai e graba e senzatia aia de -nu stiu cum sa o numesc- dupa o relatie in care ai iubit si toate cele si pac patesti ceva si ramai ca prostu,cred ca ma intelegi !

 

2.am vorbit cu el si mi-a spus ca nu e vorba de respingere ci doar ca nu vrea sa-mi faca rau si ca acum o perioada vrea doar sa se distreze,sa nu mai fie legat de cineva..

 

3.daca fac chestia asta e o sansa sa nu se mai increada in mine pe viitor..o data i-am spus ca m-am indragostit de el si apoi dupa 2 luni plac si sunt cu altcineva...

 

1. nu exista asa ceva....la cateva zile dupa o despertire/renuntare traumatica mi am cunoscut the love of my life, si m am aruncat direct, si na m stat sa ma gandesc ca una, ca alta....

2. nu crede nimic din ce ti spune....nu face decat sa incerce sa se scoata cat de cat onorabil... faptul ca te evita nu insemana nimic altceva decat ca l streseaza sa iti tot dea explicatii

3. =)) barbatii nu sunt ca noi, sentimentali, sunt in primul rand competitivi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si banuiesc ca ai facut ce fac eu acum nu ? ai tinut in tine si-ai mers mai departe...

Bineinteles. Merg pe ideea ca acea persoana nu era pentru mine.

Editat de amicul_tau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2. nu crede nimic din ce ti spune....nu face decat sa incerce sa se scoata cat de cat onorabil... faptul ca te evita nu insemana nimic altceva decat ca l streseaza sa iti tot dea explicatii

dar eu nu i-am cerut explicatii. L-am intrebat doar daca e suparat pe mine si de ce nu ma mai suna ca inainte ,doar atat. Nu am cerut explicatii de ce ma respinge,etc.

 

Bineinteles. Merg pe ideea ca acea persoana nu era pentru mine.

Asta incerc si eu sa-mi bag in cap..mai tarziu se va vedea rezultatul,am sa regret sau am sa multumesc ca nu s-a intamplat.

Editat de Gabytzaa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce e nasol ? Fetele se indragostesc iremediabil de cel care se poarta indiferent cu ele sau da sa mai si fuga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii ce e nasol ? Fetele se indragostesc iremediabil de cel care se poarta indiferent cu ele sau da sa mai si fuga.

Problema asta cu indiferenta a intervenit dupa ce i-am spus ca m-am indragostit de el pana atunci nu se schimbase absolut nimic..vorbeam mult la telefon,glumele noastre ca inainte,alintaturi si toate cele. Nu se astepta asa cum nici eu nu ma asteptam sa ma indragostesc de el,si la faza asta m-am surprins singura !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×