Sari la conținut
Forum Roportal
Olacrima1

Am nevoie de haine pentru mine

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am nevoie de hainute pentru mine,am 59 kg si 1,65 inaltime,daca are cineva hainute de toamna-iarna de orice fel le primesc cu drag.Astept un mic raspuns.

 

da si tu un pm... sigur se va gasi o solutie

edit: n-ai cum sa dai pm, cred... asa ca vezi la profilul meu un id de mess... intra acolo si se rezolva... va fi o donatie, ceva...

Editat de Leonking

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Idem. Pune o adresa de email pentru a putea afla adresa exacta.

 

PS- nu trebuie neaparat sa dai adresa ta obisnuita de email, poti face una special pentru asta, dureaza 5 minute. Nu cred ca vrei sa iti dai detaliile complete pe forum.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt mai slaba si mai inalta,dar trimit cu placere,poate se vor potrivi.Cum a spus si bydy,daca ai nevoie si de incaltaminte,am numarul 36 de trimis.

Scrie o adresa ceva,unde sa putem trimite.

 

Buna multumesc mult si daca doriti sa ma ajutati va rog sa-mi lasa-ti un mail la nuta_gianina@yahoo.com.Sa vorbim si sa-ti dau adresa.multumesc

 

Am nevoie de hainute pentru mine,am 59 kg si 1,65 inaltime,daca are cineva hainute de toamna-iarna de orice fel le primesc cu drag.Astept un mic raspuns.

 

Buna daca doresti sa vorbim si sa-ti dau o adresa te rog intra la nuta_gianina@yahoo.com.multumesc mult.

 

Eu sunt mai slaba si mai inalta,dar trimit cu placere,poate se vor potrivi.Cum a spus si bydy,daca ai nevoie si de incaltaminte,am numarul 36 de trimis.

Scrie o adresa ceva,unde sa putem trimite.

 

Buna multumesc ca esti o persoana cu suflet mare,eu port 39 dar cu hainutele nu e o problema daca doresti sa-mi trimiti da-mi un mic raspuns la nuta_gianina si vorbim.multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt sigura ca pe aici sunt oameni care au hainute de dat.

Pune un ID de mess. Cei care doresc sa te ajute, vor lua legatura cu tine.

 

Si eu as avea cateva hainute sa iti dau. Nu stiu daca iti vin [ eu sunt mai inalta ], dar le poti modifica.

Incaltaminte ti-ar folosi? Daca da, ce nr porti?

 

Buna,eu port 39 si cu hainutele se port scurta daca doresti sa ma ajuti cu ceva te rog da-mi un mic raspuns la nuta_gianina si vorbim sa stabilim cum facem.multumesc.

 

Idem. Pune o adresa de email pentru a putea afla adresa exacta.

 

PS- nu trebuie neaparat sa dai adresa ta obisnuita de email, poti face una special pentru asta, dureaza 5 minute. Nu cred ca vrei sa iti dai detaliile complete pe forum.

 

Buna te rog daca doresti putem vorbi mai multe pe id-ul nuta_gianina.multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sigur gasesc ceva acasa...

de unde esti?...

 

LE:

si la incaltaminte s-ar putea sa gasesc ceva..

sotia poarta chiar 39...

Editat de NABOO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sigur gasesc ceva acasa...

de unde esti?...

 

LE:

si la incaltaminte s-ar putea sa gasesc ceva..

sotia poarta chiar 39...

 

Buna eu sunt din bucuresti si daca doriti putem vorbi pe adresa de id nuta_gianina.multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,toata lumea sa oferit sa ma ajute dar nici unul nu ma ajutat cu nimic,de exemplul dl leon care a promis sa dovedit ca nu e om de cuvant si a promis dar nu sa tinut de cuvant.Asa se ajuta oamenii la nevoii.multumesc tuturor care sau oferit si nici unul nu ati mai luat legatura cu mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iMI CER SCUZE DACA AM JICNIT PE CINEVA,DAR EU CHIAR AM NEVOIE SI CINE VREA SA MA AJUTE POATE VENI PERSONAL LA MINE SA VADA SITUATIA,NU MINT DOAR AM NEVOIE DE HAINUTE PENTRU MINE SI NU IMI PERMIT.iERTATI-MA PT CA AM VORBIT.URAT.IMI RETRAG CUVINTELE.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua,toata lumea sa oferit sa ma ajute dar nici unul nu ma ajutat cu nimic,de exemplul dl leon care a promis sa dovedit ca nu e om de cuvant si a promis dar nu sa tinut de cuvant.Asa se ajuta oamenii la nevoii.multumesc tuturor care sau oferit si nici unul nu ati mai luat legatura cu mine.

 

n-ai dat la nimeni adresa (in privat, ma refer), n-ai dat decat un nr de telefon al unui om ce zici ca-l cheama petrisor... de 4 ori am incercat azi sa sun sa fixez o intalnire dar mi s-a raspuns "abonatul apelat are telefonul inchis sau nu se afla in aria de acoperire"

nu stim cui sa-i dam lucrurile/banii sau alimentele/jucariile, etc... nu stim ce vrei de fapt... nu spui cine esti, si ne certi pe noi ca ne oferim... (nimeni n-a cerut sa pui pe forum adresa, sau numele real, dar in privat puteai sa ai deschiderea, pentru ca oamenii vor sa ajute pe cineva in nevoie, si vor sa stie daca nevoia e reala, sau inchipuita...)

spui ca te-a dat afara de la servici, si ca sotul lucreaza... nu spui nimic concret, dar te astepti ca noi sa te credem, si ne certi ca nu venim sa basculam totul fara sa stim cui sau pentru ce...

 

LE : acum am observat... pe id-ul de mess pe care l-ai dat, esti online permanent, iar pe mine ma contactezi de pe altul ...ce incredere pot avea?

 

jenant...

 

jenant...

Editat de Leonking

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×