Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Ce stiti despre Nu Skin?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E o structura piramidala menita sa aduca un castig pe termen scurt celor de la varf. Ca toate celelalte de genul asta. 

Cum functioneaza aceste companii:

 

Editat de Abbie2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 hours ago, Agnes05 said:

Chiar nu inteleg de ce lumea se plange de nuskin. Eu am intrat gratis in sistem farà sa fiu obligata sa cumpar pachet de start sau mai stiu eu ce aud pe aici. Sunt gravida si jobul asta imi prinde foarte bine pentru ca stau acasa si in loc sa stau degeaba pe Facebook product un ban. Cat despre produse eu una le folosesc pentru ca eram curioasa evident daca sunt ceea ce se spune si sunt mai mult decat multumita. Am o echipa minunata in general studente sau mamici si astfel am reusit sa castig si sa leg noi prietenii. Pentru cine vrea sa se altature gratis si farà obligatii va invit sa intrati pe siteul oficial nuskin folosind la ID sponsor DD3384986. Mult succes tuturor.

Si apropo de vanzarile distribuitorilor MLM  pe FB... Nu mai stiu unde am citit... Metoda, din cate aud, e sa abordezi persoane straine pentru a vinde sau recruta. Se trezesc din senin cu un mesaj pe chat, de genul "salut, am vazut pe profilul tau ca te mariti/ ai nascut de curand/ vrei sa slabesti/ cauti o solutie pentru o problema de sanatate; iti scriu sa iti recomand un produs fantastic". E de mega-greata chestia asta. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PS, recomand cu caldura clipul de mai sus, pentru cine nu l-a vazut. E o combinatie intre informatii bine documentate si comedie la care razi copios. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×