Sari la conținut
Forum Roportal
fotograf

Vrei sa fii fotomodel?

Postări Recomandate

Fotograf, caut modele feminine in Bucuresti. Ai incredere in tine si esti fotogenica? Demonstreaz-o! Detalii la foto.special@gmail.com

 

 

frumos ar fi sa vada si fotomodelele de ce e in stare "fotograf"-ul inainte sa se inghesuie sa demostreze ceva... biggrin.gif

 

parerea mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
frumos ar fi sa vada si fotomodelele de ce e in stare "fotograf"-ul inainte sa se inghesuie sa demostreze ceva... biggrin.gif

 

parerea mea!

Bine spus. :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine e amatoare poate cere mai multe informatii si inclusiv un portofoliu de fotografii...

 

Dar de curiozitate, daca fotograful nu e in stare de nimic ce risca modelul? Probabil nu o sa mai existe si o a doua sedinta, atata tot...

 

Iar daca nu risti nici nu castigi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine e amatoare poate cere mai multe informatii si inclusiv un portofoliu de fotografii...

 

Dar de curiozitate, daca fotograful nu e in stare de nimic ce risca modelul? Probabil nu o sa mai existe si o a doua sedinta, atata tot...

 

Iar daca nu risti nici nu castigi.

Sa sti ca sunt multi pacalici pe internetul asta mare. N-avem de unde sti ca nu esti si tu printre ei. Fapte, nu vorbe :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mey CasaNova

Si iti dadui tu cu parerea ca om detine noi super femei , a?

glumeam meyyyy

 

si ce fel de motografii pana la urma stii sa faci ... dinalea cu gagici pe motoare :doh: :tongue: vreau si io o copie :lol:

 

la toate :lol:

Editat de Joanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fara suparare...dar de cand isi cauta fotografii modelele pe forumuri? nu mai exista agentii de fotomodele?

intreb si eu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, pai am vorbit cu vecina care imi bate in teava. Mi-a zis ca vrea sa isi reinceapa viata la 60 de ani se poate sa o ajuti cu o sedinta... a mai zis ca face orice numai s-o faci si pe ea modeala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa faca si romanu`...

fotomodele ne trebuie noua ca`n rest avem de toate nu`i bai!

Te bagi,sor`meo,te bagi?hai ca esti frumoasa arza-te-ar focul! :tongue: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×