Sari la conținut
Forum Roportal
brigittealitta

Ce afaceri merg in Romania?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In zonele rurale cea mai buna afacere sunt de departe carciumile. E imposibil sa nu iti mearga.

La oras in schimb trebuie sa fi mai original si sa vi cu ceva nou.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In zonele rurale cea mai buna afacere sunt de departe carciumile. E imposibil sa nu iti mearga.

La oras in schimb trebuie sa fi mai original si sa vi cu ceva nou.

Da,asa este,eu cred ca si o librarie langa carciuma merge,ca deh,ii trebuie carcumarului si "caiet",ca bon de casa nu se scoate niciunde.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da,asa este,eu cred ca si o librarie langa carciuma merge,ca deh,ii trebuie carcumarului si "caiet",ca bon de casa nu se scoate niciunde.

 

In orase in ultimul timp merg Fast Food-urile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi poate spune cineva ce afacere are si daca merge????de ce afaceri pot sa ma apuc in momwentul asta si sa mearga??????

 

Eu va propun o afacere in telecomunicatii, o franciza intr-o companie de telecomunicatii americana, cu investitie de doar 50 euro. Functioneaza prin noul sistem VoIP (internet). GSM-ul incepe sa se piarda, vine noul val VoIP. Comunicatiile viitorului (puteti sa va intreresati). Fara roaming, cele mai bune tarife din lume, poti sa ai numar de Romania oriunde in lume si vorbesti la tarife nationale. Dupa o activitate constanta de 10 luni, va garantez un profit de 13000 euro lunar (se castiga procent din factura abonatilor luna de luna), o afacere care se multiplica. daca doriti detalii va rog sa ma contactati la craciunlv7global@yahoo.com , www.gcraciun2.lv7global.com

post-218259-0-74872600-1312991817_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×