Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema in dragoste:D.am 14 si nush cum sa cuceresc o fata pe care o plac foarte mult.nush cum sa intru in gasca ei de prieten(nush cum sa fac sa stau mai mult cu ea)eu o plac foarte mult dar nush cum sa o cuceresc :) eu am mai avut cateva prieten dar parca la aceasta fata e mai greu sa o cuceresc:d.

sper sa ma ajutati

Editat de Robertloveyou

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema in dragoste:D.am 14 si nush cum sa cuceresc o fata pe care o plac foarte mult.nush cum sa intru in gasca ei de prieten(nush cum sa fac sa stau mai mult cu ea)eu o plac foarte mult dar nush cum sa o cuceresc :) eu am mai avut cateva prieten dar parca la aceasta fata e mai greu sa o cuceresc:d.

sper sa ma ajutati

 

E vara, e cald, e frumos, invita fata la un suc, la o plimbare in parc, tineti-va de mana, spune-i glume, radeti, sa nu taci, spune-i ca o placi, ca te simti bine in prezenta ei, discutati despre muzica, filme, dragoste....of, ce n-as da sa am macar dublul anilor tai !...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu e gresit sa-ti placa o fata. E chiar bine si normal. Nu e gresit ca aceea fata sa afle acest lucru, cel mai bine ar fi sa afle de la tine. De asemenea nu e o problema daca fata nu te place pe tine... fetele de multe ori nu stiu nici ele ce vor. Incearca sa intri in vorba cu ea, ia-i id-ul de messenger si vezi cum gandeste, vorbeste cu ea o saptamana, doua, apoi invit-o la o plimbare, un film, un suc. Fara teama de esec. Vei primi multe refuzuri de-a lungul vietii, important e ca tu sa stii ca un refuz inseamna doar ca ai facut propunerea la un moment nepotrivit, nu ca esti o persoana nepotrivita. Succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand aveam eu varsta ta, mergea intotdeauna un truc: dupa ce ne plimbam la cofetarie si film si malul marii (sunt constantean), la despartire o lasam putin sa o ia inainte si veneam iute din spate si o PUPAM (nu sarutam)pe gat.Se topea... si a doua zi ma cauta ea prima.

Da' si dinozaurii au disparut...

@clouds:

E vara, e cald, e frumos, invita fata la un suc, la o plimbare in parc, tineti-va de mana, spune-i glume, radeti, sa nu taci, spune-i ca o placi, ca te simti bine in prezenta ei, discutati despre muzica, filme, dragoste....of, ce n-as da sa am macar dublul anilor tai !...

Ce vesel si frumos gandesti si ce trist pseudonim ti-ai ales....

Cam tarziu pt. post dar aabia acu' m-am inregistrat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la despartire o lasam putin sa o ia inainte si veneam iute din spate si o PUPAM (nu sarutam)pe gat.Se topea... si a doua zi ma cauta ea prima.

nu te-a plesnit niciuna pe treaba asta?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu te-a plesnit niciuna pe treaba asta?

Pe atunci nu erau chestii de-astea "stuff",cu biciuri si cravase. :flowers:

Era doar un pupic nevinovat.

Oricum,imi place cum gandesti.... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×