Sari la conținut
Forum Roportal
Bulversata

Nu stiu daca ma place...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna...acum un an am cunoscut un baiat,nu prea i-am dat importanta pt ca ma gandeam sa ma impac cu prietenul meu...intr-o seara primesc un mesaj de la el.eu cum nu voiam nimic de la el i-am bagat o scuza ca sunt cu prietenul meu la un fim(eu fiind cu mama).am auzit de o prietena de-a mea ca ar fi vrut sa facem revelionul impreuna...dar vazand mesajul de la mine a renuntat.

nu m-a mai cautat ceva vreme...pt ca eu ma impacasem cu prietenul meu...primavara asta imi da un mesaj daca am un nr de telefon(pe care eu sunt sigura ca il avea,si chiar daca nu il avea avea d eunde s afaca rost de el)...eu l-am sunat spunandu-i ca nu stiu cine este,,,atunci el mi-a zis ca din moment ce eu nu mai am nr de tel inseamna ca a devenit o persoana neimportanta pentru mine si nu a mai vrut niciun nr de telefon....nu am mai vb p perioada de timp insa acum 5 zile imi da un mesaj ca,,buna,ce mai fcai?,,(eu si prietenul meu ne departisem dar el nu avea de unde sa stie) ciudat am zis...dar intr-un fel mi-a parut bine ca mi-a dat mesaj...am vb cu el prin mesaje si m-a invitat la un suc...am vb despre tot felul de lucruri in afara ca de ce mi-a dat mesaj...a doua seara l-am invitat eu pe el,dar mi-a zis ca nu poate sa stea mult,insa ne-am vazut si cand am ajuns mi-a zis ca chiar daca nu sta mult se multumeste doar sa ma vada (desi eu il cautasem si sunt sigura ca daca nu il cautam eu el nu mai dadea niciun semn de viata)...si atunci am vb despre tot felul de lucruri,numic important...

 

de atunci numai eu il caut... el nu mai da niciun semn de viata...insa imi raspunde si la telefon si la mesaje...dar nici nu imi mai zice sa ne vedem....desi eu as vrea mult de tot....il plac mult de tot...dar nu pot sa imi dau seama daca si el ma place sau doar a vrut sa se razbune ca nu i-am dat atentie mai demult?

stiu ca ma comport ca o pesoana de 15 ani desi am 20... ;)

 

vreau si parerea voastra.multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te place

deschide alt topic

 

 

;)

 

 

Stai de vorba cu el. nu-i greu

Editat de Etherial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

flirteaza cu tine-poate te place-insa esti "de rezerva"acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de atunci numai eu il caut... el nu mai da niciun semn de viata...insa imi raspunde si la telefon si la mesaje...dar nici nu imi mai zice sa ne vedem....desi eu as vrea mult de tot....il plac mult de tot...dar nu pot sa imi dau seama daca si el ma place sau doar a vrut sa se razbune ca nu i-am dat atentie mai demult?

stiu ca ma comport ca o pesoana de 15 ani desi am 20... :lol:

 

vreau si parerea voastra.multumesc

Baiatul procedeaza ca la carte,adica foloseste arta seductiei;pare indiferent,nu se omoara cu telefoanele sau mesajele etc.Se pare ca aceasta atitudine da roade cand vine vorba de femei.Daca ar fi cautat-o cu complimente si cadouri,ea ar fi facut pe inabordabila...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna...acum un an am cunoscut un baiat,nu prea i-am dat importanta pt ca ma gandeam sa ma impac cu prietenul meu...intr-o seara primesc un mesaj de ...

Parerea mea e ca nu este liber. Are sotie sau prietena.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×