Sari la conținut
Forum Roportal
Yanniz

Necrofilia

Postări Recomandate

Ati avut vreodata atractie pt. un cadavru sau o persoana care zace nemiscata in pat ? Mi se pare o fantezie interesanta.

 

Poti sa-i faci ce vrei acelei persoane, nu se poate opune dorintelor tale, este sclavul tau, cu alte cuvinte. Este excitant sa ai propriul tau sclav uman, nu credeti ? :giggle:

 

Exista inca tabuuri asupra acestei practici ? Este ceva nou sau exista dintotdeauna ? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cati ani ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, mi se pare excitant sa ai un sclav uman, cu conditia sa fie in deplinatatea facultatilor mintale si 100% apt fizic. Necrofilia e o pasiune bolnavicioasa, asta ca sa nu folosesc termeni mai duri...

Editat de Jugulator

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu poate definită ca normală

un om normal vrea un feed-back de la partenerul de sex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ati avut vreodata atractie pt. un cadavru sau o persoana care zace nemiscata in pat ? Mi se pare o fantezie interesanta.

 

Poti sa-i faci ce vrei acelei persoane, nu se poate opune dorintelor tale, este sclavul tau, cu alte cuvinte. Este excitant sa ai propriul tau sclav uman, nu credeti ? :giggle:

 

Exista inca tabuuri asupra acestei practici ? Este ceva nou sau exista dintotdeauna ? ;)

 

 

Necrofilia e un lucru, iar faptul ca gasesti excitanta ideea de a face sex cu un partener inert, care nu reationeaza si nu se poate opune la nimic, e alt lucru... iar faptul ca gasesti excitanta experienta cu un sclav sexual e alt lucru...sunt lucruri TOTAL DIFERITE.... hotaraste te ce vrei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×