Sari la conținut
Forum Roportal
Nital28

probleme jocuri

Postări Recomandate

salut la toti,problema mea e asta:jucam S.T.A.L.K.E.R. si pina la un miment dat totul era ok dar de la un timp nu mai inteleg ce se intimpla.dupa aprox. doua minute de la intrarea in joc se blocheaza tot sistemul si trebuie sa dau reset,altfel nu merge.reintru si la fel se intimpla.jocul e mai nou,recunosc dar l-am jucat cam o treime fara probleme.bine,am incercat apoi stronghold(asta nu e nou,sigur!) la fel.am placa de baza k8ne si procesor athlon,placa video geforce 6600LE,cu 512 mb ram iar pe placa de baza am 1g ram.chiar cu setarile minime e la fel.astept un raspuns sau o parere,recunoscator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai jos, ai 2! Nu exista "procesorul nu suporta placa video," da?

On-topic: verifica temperaturile. Posibil sa iti fi obosit sursa si sa nu mai duca solicitarea la care o supune STALKER (e unul dintre jocurile cele mai stresante pentru sisteme, oricit de capabile ar fi acestea).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La STALKER diferenta e ca piratat nu prea ai cum sa il joci online. Eu il am cumparat si inca n-am apucat sa joc online, e o dubiosenie cu update-urile astea... prin Steam nu mi se updateaza, versiunea de pe servere e in general 1.006, eu am 1.005. Cind vine vorba de joace piratate, unele merg ireprosabil, altele vai de ele. Depinde de mai multe chestii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha,multumesc :o: ,deci nu are nici o treaba posibilitatea de a fi piratat cu problemele acestui user :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×