Sari la conținut
Forum Roportal
Jodelle

Pe cine ati saruta dintre?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hey fetelor si baietilor! Sunt o persoana mai curioasa din fire asa ca vas ruga sa-mi raspundeti la urmatoarea intrebarea afisata si in titlu "Cu cine vati saruta dintre ?"

1.PTR fete

Johnny Depp

Robert Pattinson

Brad Pitt

Hugh Jackman (din x-men tipu cu ghiare , Wolverine)

Solistul trupei Nirvana daca nu ar fii mort , si ar fi tot tanar

Jon Bon Jovi

 

2.PTR baieti ;

 

Angelina Jolie

Keira Knightly (pirati)

Jennifer Love Hewit (Mesaje de dincolo)

Christina Aguilera

Kesha

Lady Gaga

 

 

Aveti dreptul la cat mai multe alegeri cu argument , si daca ar mai fii si alte persoane sunteti liberi sa le bagati . Va pup , si va astept raspunsurile :*

Editat de Alinushk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci pe cine ???Esti liber sa zici ???? Daca nu pe cele enumerate de mine baga tu :)

Eu l-as saruta pe Johnny pentru ca am vazut , din interviurile colegelor lui de filmare ca saruta foarte bine , si imi place cum arata + ca e experimentat. Si daca as fii baiat as saruta-o pe Kesha pentru ca e dilita si e foarte cool sa te saruti cu o persoana mai nebunatica si pe Christina Aguilera pentru ca este o femeie foarte frumoasa si are buzele pline:D Si cred ca las saruta si pe Rob sa vad daca e asa de tare pe cum se spune si cred ca si pe Tom din TH ... mi se pare foarte frumusel :D:D ( cei din urma ias saruta eu ca fata ... sper ca se intelege :D:D)

Editat de Alinushk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci pe cine ???Esti liber sa zici ???? Daca nu pe cele enumerate de mine baga tu :blink:

Eu l-as saruta pe Johnny pentru ca am vazut , din interviurile colegelor lui de filmare ca saruta foarte bine , si imi place cum arata + ca e experimentat. Si daca as fii baiat as saruta-o pe Kesha pentru ca e dilita si e foarte cool sa te saruti cu o persoana mai nebunatica si pe Christina Aguilera pentru ca este o femeie foarte frumoasa si are buzele pline:D Si cred ca las saruta si pe Rob sa vad daca e asa de tare pe cum se spune si cred ca si pe Tom din TH ... mi se pare foarte frumusel :blink::P ( cei din urma ias saruta eu ca fata ... sper ca se intelege ;):o:)

pai,eu nu am vise erotice cu vedetele de la Hollywood :D :D si nici cde la Bollywood :D,la fel nu le pot considera pe cele mai sus enumerate ca fiind frumoase,e deajuns sa dea jos machiajul..

 

prefer oamenii simpli,adica fetele simple,romance,moldovence sau rusoaice :D :blink: dar na ca sa spun si eu o fata din show-biz,care imi place si cind e machiata si cind e demakiata,plus figura adica corpul,cred ca ma opresc la Celia :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as saruta pe mine, ca tare narcisista sunt in momentul asta :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai,eu nu am vise erotice cu vedetele de la Hollywood :blink: :blink: si nici cde la Bollywood :o:,la fel nu le pot considera pe cele mai sus enumerate ca fiind frumoase,e deajuns sa dea jos machiajul..

 

prefer oamenii simpli,adica fetele simple,romance,moldovence sau rusoaice :D :blink: dar na ca sa spun si eu o fata din show-biz,care imi place si cind e machiata si cind e demakiata,plus figura adica corpul,cred ca ma opresc la Celia :D

 

Nici eu nu am zis ca am vise erotice , da acolo cateva saruturi pasionale :D) N-are voie omul sa viseze 8-| :D)

 

kurt cobain ca tot am vazut ca ii trecut pe lista...sa fie tanar si viu numa :D)

 

 

Am imaginatie ce vrei :P) mie una , imi place de el era un tip foarte frumusel , si canta si bine ;)) ee ce viata cruda 8-|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×