Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Azi a fost o experienta foarte tare pentru mine tot am citit pe alte forumuri cum sa iei contact cu ingerul tau pazitor, a fost wow pacat ca sa terminat sa va povestesc ......am aprins o lumanare si am spus rugaciuni catre ingerul pazitor si deodata am inceput sa ma calmez asa de tare incat nu mai aveam nici o grija si deodata am inceput sa-mi curga lacrimile ma simteam asa de bine incat plangeam il simteam era in spatele meu si ma luat in brate si ma acoperit cu aripile lui si eu tot plangeam era asa de bine si de cald incat imi doream sa fie mereu asa si mai simteam ca ma furnica tot corpu....... ma saturasem sa tot vad entitatile alea rele mereu ma faceau sami fie frica si ma speriam imediat de orice se auzea prin casa era de groaza cateodata nu le vedeam dar le simteam aveau o pofta imensa sa ma faca pe mine sa ma speri mi era o frica de ele rau imi dau o stare de neliniste sunt groaznice .....dar asta a fost prima experienta cu ingeri si a fost ceva extraordinar e asa de bine si imi pare asa de rau ca sa terminat dar am de gand sa mai incerc si alta data pana atunci sper ca sa nu mai ma intalnesc cu ale rele :roll: cea mai recenta experienta cu ele a fost intro seara ma uitam la tv si deodaca am simtit o stare de frica si neliniste si a inceput piciorul sa ma furnice cum miar fi fost amortil il simteam era mic si statea langa pat la picioarele mele am fost asa de speriat incat mam ridicat din pat si am aprin becu si mam dus la icoana si mam inchinat si am zis -nu mie frica de tine si deodata am vazut cum o unbra de forma mic si era cam cocosata a sarit in sus de langa bat si nu lam mai vazut .......Cum pot sa scap de sentimentu asta de frica nu vreu sami mai fie frica de ei ? Cum de pot sa simti entitatile astea si de ce ? Ce sfaturi imi mai puteti da ?

Multumesc

Editat de IulianGyx
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i vorba de nicio entitate. Probabil ai atacuri de panica. Creierul e in stare de multe manifestari. Iar despre faza cu invocarea ingerului, doar ti-ai autoindus starea de fericire. Nu a fost vorba de niciun inger. Doar ti-ai imaginat. Asa si eu ma plimbam prin oras si priveam lumea din jur ca si cum eu as fi fost un extraterestru care a venit sa examineze pamantenii. Si aveam asa o stare de eliberare, simteam cum niciuna dintre dramele din jurul nostru nu conteaza. Stiti voi... acel sentiment cosmic de constientizare a locului in Univers. Tu in schimb esti indoctrinat cu chestii religioase, si aceasta stare de fericire ti-ai autoindus-o bazandu-te pe credintele tale, respectiv intalnirea cu un inger.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-i vorba de nicio entitate. Probabil ai atacuri de panica. Creierul e in stare de multe manifestari. Iar despre faza cu invocarea ingerului, doar ti-ai autoindus starea de fericire. Nu a fost vorba de niciun inger. Doar ti-ai imaginat. Asa si eu ma plimbam prin oras si priveam lumea din jur ca si cum eu as fi fost un extraterestru care a venit sa examineze pamantenii. Si aveam asa o stare de eliberare, simteam cum niciuna dintre dramele din jurul nostru nu conteaza. Stiti voi... acel sentiment cosmic de constientizare a locului in Univers. Tu in schimb esti indoctrinat cu chestii religioase, si aceasta stare de fericire ti-ai autoindus-o bazandu-te pe credintele tale, respectiv intalnirea cu un inger.

sa ghicesc,esti ateu,om al stiintei :x

 

Nu il lua in seama Iulian :P

A fost ingerul tau si celalate entitati(draci) habar nu am ce cauta acolo...Ti-a sfintit casa vre-un preot? Daca nu,trebuie! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uni mi-au spus ca am un fel de perceptia extrasenzoriala :x ,casa e sfintita :P nu cred ca este vorba de autosugestie , nu am atacuri de panica pentru ca nam nici o problema numi dau seama de ce as aveam nam suferit nici o trauma in copilarie sau altceva ,stiu ca a fost ingerul meu pazitor lam ''simtit'' si in plus sunt dovezi ca exista entitati angelice sunt oameni care au avut probleme si au fost salvati de iei ...majoritatea oamenilor nu-si dau seama ca ei exista pentru ca ei nu pot interveni in viata noastra daca noi nu cerem asta , ei intervin doar daca ii rugam sau viata ne este pusa in pericol

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa ghicesc,esti ateu,om al stiintei :lol2:

 

Nu il lua in seama Iulian :lol2:

Ce vrei nenica sa zici ? Ca stiinta e rea sau ce ? :lol2: Ia inchide mataluta calculatorul ca e facut de oameni ai stiintei. Daca vrei, comunica cu alti oameni prin telepatie ca un adevarat paranormal ce esti.

 

Voi chiar nu vedeti ca stiinta face TOTUL si paranormalitatile nu fac NIMIC ? :x

 

nu am atacuri de panica pentru ca nam nici o problema numi dau seama de ce as aveam nam suferit nici o trauma in copilarie sau altceva ,stiu ca a fost ingerul meu pazitor lam ''simtit'' si in plus sunt dovezi ca exista entitati angelice sunt oameni care au avut probleme si au fost salvati de iei

 

ei intervin doar daca ii rugam sau viata ne este pusa in pericol

Ba chiar atacuri de panica ai avut. Nu e nevoie de nimic gen trauma. Pur si simplu se intampla, chiar si fara motive evidente. Si nu a fost niciun inger. Doar ti-ai imaginat tu ca ar fi. Ti-ai autoindus respectiva stare. Si in plus NU SUNT niciun fel de dovezi. Doar vrei tu sa crezi ca sunt.

 

Ia arunca-te de la balcon si vezi daca mai intervin cand iti este viata pusa in pericol. Voi chiar nu realizati ce prostii vorbiti ? :P ;) :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine probabil am avut un atac de panica dar asta nu schimba faptul ca ei nu nai cautat tu dovezi iar daca mas arunca de la etaj logic ca nar interveni pentru ca eu mam aruncat ca asa am vrut, iei intervin atunci cand suntem in pericol de moarte dar nu trebuie sa murim in momentul acela pentru ca nu neam incheiat ''misiunea pe pamant'' , sunt oamneni care au fost in coma si au trait o experienta de dedublare si au simtit o stare de bine incat nu vroiau sa mai revina inapoi in corp !

Esti o persoana care cauta numai explicati logice dar daca o sa fi atent sunt unele chesti pe care nu ti le poti explica!

Editat de IulianGyx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce vrei nenica sa zici ? Ca stiinta e rea sau ce ? :cheer: Ia inchide mataluta calculatorul ca e facut de oameni ai stiintei. Daca vrei, comunica cu alti oameni prin telepatie ca un adevarat paranormal ce esti.

Vreau sa zic ca pentru tine exista stiinta si doar stiinta,totul trebuie sa aiba o explicatie logica.

Si nu ma lua la misto te rog :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
totul trebuie sa aiba o explicatie logica.

Nu poate exista nimic ilogic. Ca uneori nu stii acea explicatie, nu inseamna ca lucrul respectiv nu are nicio explicatie.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu poate exista nimic ilogic. Ca uneori nu stii acea explicatie, nu inseamna ca lucrul respectiv nu are nicio explicatie.

 

cand o sa-l vezi pe ingerul negru atunci cred ca vei realiza ca mai exista viata si dupa moarte....dar atunci va fi prea tarziu...de obicei la cine vine ingerul negrul...moare in cateva zile.....:gathering:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×