Sari la conținut
Forum Roportal
Dana 10

Avem toti darul de a iubi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Foarte prost gandesti, din punctul asta de vedere.

Ba gandeste foarte corect. Ca barbat,daca iti place de o femeie,care din intamplare mai are si bani,cand te duci la intalnire,daca femeia vede ca nu ai bani sau ca o duci de azi pe maine,i se face greata si fuge cat o tin picioarele "Cum de am acceptat sa ma intalnesc eu cu ratatul asta?" Chiar daca barbatul respectiv are toate calitatile de "iubitor" adevarat,pe femeie o doare in cot,nici acolo.Concluzia;femeile nu cauta si nici nu stiu sa aprecieze iubirea. In schimb,daca un barbat cu bani se duce la intalnire si constata ca femeia nu are bani,il doare in cot,nici acolo.Totul depinde de femeie,daca stie cum sa-si scoata in evidenta farmecele feminine.Si nu,nu va ganditi la decolteuri si la sani dezgoliti,ca ceea ce semanati,aia culegeti. Concluzia;barbatii cauta iubirea si stiu si ce e aia iubire.

Editat de CRISTI82

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite, cu sinceritate iti spun...sa aiba COMPARABIL cu cat am eu.

Nici mai mult, nici mai putin.

Fair enough?

Asta ne face materialiste?

Asta in cazul tau si al celor care se pot intretine singure. Cum dracu de noi nu ne uitam la cati bani au alea cu care iesim in oras sau cu care ne cuplam ?

 

Maica, da' ce conteaza banii, daca are suflet bun?

Sufletul tine de foame ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Il iubesti pt ce e, ma, da' daca are si ceva bani sa va faca viata mai frumoasa, nu inseamna ca l-ai luat pt bani, ca daca avea bani si era prost nu-l luai.

Cum ziceam cu tot ce-i al lui :flowers:

Absolut de acord, nu am scris ca iei pe cineva pentru bani, am scris ca trebuie sa ii aiba. E ceva gen cum as spune ca trebuie sa aiba 2 oua, nu unul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Puteti contrazice asta, doamnelor si domnisoarelor ?

 

da, daca vrei, iti trimit si poxe :-

 

Cum dracu de noi nu ne uitam la cati bani au alea cu care iesim in oras sau cu care ne cuplam ?

 

NICI NOI NU NE UITAM!

 

Da' daca fata are comparabil cu tine, e mai bine decat daca N-ARE DELOC, RIGHT?

 

THIS IS THE FUCKING ISSUE! :flowers: :huggles: :o: :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Absolut de acord, nu am scris ca iei pe cineva pentru bani, am scris ca trebuie sa ii aiba. E ceva gen cum as spune ca trebuie sa aiba 2 oua, nu unul.

 

Uite, cu sinceritate iti spun...sa aiba COMPARABIL cu cat am eu.

Nici mai mult, nici mai putin.

 

Fair enough?

Asta ne face materialiste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca barbat,daca iti place de o femeie,care din intamplare mai are si bani,cand te duci la intalnire,daca femeia vede ca nu ai bani sau ca o duci de azi pe maine,i se face greata si fuge cat o tin picioarele "Cum de am acceptat sa ma intalnesc eu cu ratatul asta?" Chiar daca barbatul respectiv are toate calitatile de "iubitor" adevarat,pe femeie o doare in cot,nici acolo.

Puteti contrazice asta, doamnelor si domnisoarelor ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×