Sari la conținut
Forum Roportal
**Lux**

Parinti pe roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ups! iete, ca n-am stiut ca am asa copii pe ropo. xylia, acu' pare ca faptu-i cosumat, da' fa-mi si mie cunostinta cu X.E.N.A. macar retroactiv ...

ceva despre copilul tau poti spune? :roll:

esti de acord cu alegerea ei ?

Editat de **Lux**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lux pui mereu multe intrebari

pai pun intrebari ca nu citesc topicul si nu raspund '' de ce '' au ales asa :rot:

 

Aşa sunt userii noi.

 

Sau, is she? :roll:

 

LOLa

a she :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine credeti ca este '' pe roportal'' ?

Cred că sunt următorii:

 

Nicusor de la Bacau, s_s_s, joannahart, Ami-Chan, SweetPisicutza, Kato_chan, Dydw ™, Ktalina14, Ionciobanu, Uchiha_Hinata, Marija, haym herman, ...Dianna..., ke$ha desenatoarea, Rat2010, >.^.<~Art~IS~A~BANG>.^.<, Alexandra star, Andreea1973, nico_torturi, Abc2009ro, Lost Paradise..., N0oname, SkyzZo Hates SandMan, Burel001, ~Angels~, Sweethoney, rainer*, Kiddo., AgRFa.d.bIrOu.rOz.A.lUi.MJ, Paul Brahtl, Vis_in_vis, Dark.Rose, Kelkya, Calina diana, Lauryka...pwp, Alkima, Mariusyk94, foureye, Arcangelo, sandra_mnez, D.pusycat, Moira, ousor, Sabynuca, MaRRy^^, 你的朋友, Andreea Brad, Johnny Paco, Whispers OfAngel, Operations, kllaus, ;3ayame^.^anto<3, Natibel, Emilyk :cheer:, Rhini, coccolin, Breathe, Saddeea, Alys Sm1le, AndreiDK, ~ANA~BILL~, BlackRoZzze, Diana 1 3, Nyu-Lucy^.^, KimHyunRim, ...cinic!?., papaianis, ^.^MIKU^.^, Sue-chan, Prince The Ripper, Blood_killer, justme002, Punkmee, Misa^^, Katalinutza94, SpEdY GoNzAlEs, Th0xikR0s3, ~B!@ck `S0u!~, Paradiss2010, florianb, Rralucaa, Nothing_here...

 

Şi vreo 19 care stau pe invisible, ca de obicei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred că sunt următorii:

 

Nicusor de la Bacau, s_s_s, joannahart, Ami-Chan, SweetPisicutza, Kato_chan, Dydw ™, Ktalina14, Ionciobanu, Uchiha_Hinata, Marija, haym herman, ...Dianna..., ke$ha desenatoarea, Rat2010, >.^.<~Art~IS~A~BANG>.^.<, Alexandra star, Andreea1973, nico_torturi, Abc2009ro, Lost Paradise..., N0oname, SkyzZo Hates SandMan, Burel001, ~Angels~, Sweethoney, rainer*, Kiddo., AgRFa.d.bIrOu.rOz.A.lUi.MJ, Paul Brahtl, Vis_in_vis, Dark.Rose, Kelkya, Calina diana, Lauryka...pwp, Alkima, Mariusyk94, foureye, Arcangelo, sandra_mnez, D.pusycat, Moira, ousor, Sabynuca, MaRRy^^, 你的朋友, Andreea Brad, Johnny Paco, Whispers OfAngel, Operations, kllaus, ;3ayame^.^anto<3, Natibel, Emilyk :), Rhini, coccolin, Breathe, Saddeea, Alys Sm1le, AndreiDK, ~ANA~BILL~, BlackRoZzze, Diana 1 3, Nyu-Lucy^.^, KimHyunRim, ...cinic!?., papaianis, ^.^MIKU^.^, Sue-chan, Prince The Ripper, Blood_killer, justme002, Punkmee, Misa^^, Katalinutza94, SpEdY GoNzAlEs, Th0xikR0s3, ~B!@ck `S0u!~, Paradiss2010, florianb, Rralucaa, Nothing_here...

 

Şi vreo 19 care stau pe invisible, ca de obicei.

am ras cu lacrimi . :huggles: :cheer: 8)

si acum poti sa raspunzi la intreaga intrebare?

 

cum ati descrie ''parintele ideal'' si cine credeti ca este '' pe roportal'' ? :o:

 

Un alt topic despre cresterea traficului :D

cine se ocupa de circulatie? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Freya, pentru ca este o fetita blonda frumoasa, inteligenta, studioasa si foarte ascultatoare. Tot ceea ce iti poti dori de la un copil :huggles:

Awww!

 

Ce sweet!

 

Multumesc, mamico ! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×