Sari la conținut
Forum Roportal
Lovele

Muzee sau relaxare pe plaja?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce fel de oameni sunteti cand va duceti in excursie. Va place sa vizitati tot orasul, sa vedeti toate muzeele si tot ce se poate sau mai bine va bronzati pe plaja si jucati un volei. Eu sunt tipul 2 normal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce fel de oameni sunteti cand va duceti in excursie. Va place sa vizitati tot orasul, sa vedeti toate muzeele si tot ce se poate sau mai bine va bronzati pe plaja si jucati un volei. Eu sunt tipul 2 normal.

 

Daca eu sunt si tipul unu si doi sunt anormal?

 

De exemplu imi place sa stau si la plaja, sa joc si o tabla ceva, si apoi sa vizitez si orasul, ba chiar si cate un muzeu, nu de alta da' inauntru este racoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce fel de oameni sunteti cand va duceti in excursie?

 

Imi place sa pozez, motiv pentru care imi place sa colind orasul, nu doar plaja. Dar depinde si ce orase vizitezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am mai scris asta...

 

Eu pe plaja m-am relaxat cu 'pam-pam americano', 'senorita por favor - si ceva in limba braziliana', 'come here rude boy boy boy, give it to me daddy like bom-bom-bom' si alte capodopere pana mi-am luat dracului catrafusele si am plecat acasa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am mai scris asta...

 

Eu pe plaja m-am relaxat cu 'pam-pam americano', 'senorita por favor - si ceva in limba braziliana', 'come here rude boy boy boy, give it to me daddy like bom-bom-bom' si alte capodopere pana mi-am luat dracului catrafusele si am plecat acasa...

 

Daca vrei plaja si volei in loc sa vizitezi orasul ... Bineinteles optiunea asta cade daca te-ai dus in Mazare-land.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am mai scris asta...

 

Eu pe plaja m-am relaxat cu 'pam-pam americano', 'senorita por favor - si ceva in limba braziliana', 'come here rude boy boy boy, give it to me daddy like bom-bom-bom' si alte capodopere pana mi-am luat dracului catrafusele si am plecat acasa...

Adica aveai atatea dedicatii si tu ai plecat?

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×