Sari la conținut
Forum Roportal
Itsi Bitsi

La 13 ani, copiii sunt practicanti de sex oral

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aici nu as vrea sa dezbatem actul in sine ci VARSTA la care se practica.

cand apuc, ma uit seara la Dr. Oz, iar aseara era dezbatut subiectul - adolescentii si homosexualitatea. Invitata era o tanara de 17 ani, deja mamica. Ea spunea ca toti colegii ei sunt activi din punct de vedere sexual si ca majoritatea fetelor fac sex oral inca de cand aveau 13 ani, pentru a avea un iubit si pentru a ramane totodata virgine.

 

Si apropo de ideea fetelor de a ramane virgine, Dr. Oz a facut un sondaj trist. Foarte multe fete fac doar sex oral si anal impinse de obsesia virginitatii. Astfel risca sa contacteze foarte multe boli si sa ramana chiar cu anumite traume.

 

Un alt sondaj a fost format dintr-o intrebare adresata parintilor, pentru a descoperi cati dintre acestia stiu ca au copii care sunt activi din punct de vedere sexual. Rezultatul: 8% din parinti stiu ca au copii activi.

 

Totusi, la 13 ani sa fii atat de atras de sex? ce se intampla cu lumea aceasta? incotro ne indreptam? unde este copilaria?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scuze, am uitat sa precizez mai concret

Dr Oz e o emisiune pe Euforia Tv cu sfaturi practice pentru toata lumea, din toate domeniile. Un talkshow despre sanatate in general.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dr Oz e o emisiune pe Euforia Tv cu sfaturi practice pentru toata lumea, din toate domeniile. Un talkshow despre sanatate in general.

emisiune romaneasca?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prin USA se promoveaza sexualitatea prin materiale explicite; - promoveaza violenta - promoveaza betivi si drogati samd.

Poti observa asta doar daca te uiti la "faimoasele" american pentru retardati (pentru ca doar retardatii si plugarii se uita la genul asta de filme) gen american pie ce infatiseaza tineri care se f... in draci. Urmaream pana acum 3 luni emisiunea aia pe MTV cu adolescente gravide.

Dar asta la americani ,la noi INCA nu se pune problema cu sex de la 13 ani, si nici fete care prefera sexul anal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Totusi, la 13 ani sa fii atat de atras de sex? ce se intampla cu lumea aceasta? incotro ne indreptam? unde este copilaria?

 

Tipa care m-a dezvirginat pe mine avea 14 ani ...

 

Pui problema varstei si a sexualitatii. Uiti ca fiecare suntem unici si nu toti trebuie sa fim in tipare.

Poate ca pana acum nu erau cunoscute aceste fapte, dar eu sunt convins ca au existat si pe vremea bunicii.

De cand cu internetul si televiziunea sunt aduse din ce in ce mai multe "dovezi".

 

Nu ar trebui sa te socheze. Ar trebui sa te intrebi de ce ai asteptat atata :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Totusi, la 13 ani sa fii atat de atras de sex? ce se intampla cu lumea aceasta? incotro ne indreptam? unde este copilaria?

 

Nu se intampla nimic cu lumea, este pur si simplu natura care isi cere drepturile. Faptul ca vreme de sute de ani am acoperit natura cu ideologii tampite care promovau ideea ca 'sexul este RAU', am ajuns sa ni se pare "normal" un anume comportament sexual fara sa intelegem ce este "normal" din punct de vedere al naturii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare scarbos si de neconceput - sex oral la 13 ani

Pardon

Scabros.

 

Acei copii sunt deja (probabil) producatorii minunatelor emisiuni de la ProTv si Acasa

 

Nu se intampla nimic cu lumea, este pur si simplu natura care isi cere drepturile. Faptul ca vreme de sute de ani am acoperit natura cu ideologii tampite care promovau ideea ca 'sexul este RAU', am ajuns sa ni se pare "normal" un anume comportament sexual fara sa intelegem ce este "normal" din punct de vedere al naturii.

Nu vad nimic bun in a fi un dezmatat inca dinainte de a invata sa te semnezi, sa vorbesti corect, sa respecti lumea si sa inveti anatomie !!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×