Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Disputa suprematiei in Romania

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

moldovenii :) cei mai tari.

Moldovenii in genere sunt taranoi dar chiar si asa , au o calitate esentiala, is autentici ; nu se ascund dupa deget precum bucurestenii care au acea atitudine cand merg pe strada:"Look at me, I don`t give a sh.t, and I`m so cool meanwhile ." . :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Moldovenii in genere sunt taranoi dar chiar si asa , au o calitate esentiala, is autentici ; nu se ascund dupa deget precum :)

 

ce-nseamna un taranoi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Moldovenii in genere sunt taranoi dar chiar si asa , au o calitate esentiala, is autentici ; nu se ascund dupa deget precum bucurestenii care au acea atitudine cand merg pe strada:"Look at me, I don`t give a sh.t, and I`m so cool meanwhile ." . :)

Nu cred. Rrromanii sunt taranoi,borfasi,analfabeti,lichele,pamapalai,oameni fara caracter etc in propotie de 90%. Si asa blestemati de dumnezeu,cel de sus ne-a mai binecuvantat si cu cativa evreiasi pusi pe "joaca" secoulul trecut +tigani si arabi!

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bah,eu am impresia ca-i numai gura de tine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce dracu mah fnf-ule,tu esti chinez?

Asta-i adevarul buleala. Chiar credeam ca o sa se mai redreseze tara asta,dar mi-am schimbat radical pararea dupa o experienta traita acum cateva zile. Trist,dar adevarat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Moldovenii in genere sunt taranoi dar chiar si asa , au o calitate esentiala, is autentici ; nu se ascund dupa deget precum bucurestenii care au acea atitudine cand merg pe strada:"Look at me, I don`t give a sh.t, and I`m so cool meanwhile ." . :)

si aia din Constanta cum or fi?..

eu ma refer la shputzeri ieftini..

 

nu toti sunt la fel..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si aia din Constanta cum or fi?..

eu ma refer la shputzeri ieftini..

 

nu toti sunt la fel..

Cu siguranta ca nu sunt toti la fel . Dar prin Botosani nu-i de umblat noaptea pe-afara de unul singur . Romanii cu doi de R si smecherii de cartier fac legea , politia practic nici macar nu exista . Asta strica orice oras, gainarii care isi atesta 'superioritatea' prin 'inferioritatea' altora .

Editat de ruudflo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desigur ca pe locul unu mereu se claseaza moldovenii,acest lucru nu se mai discuta deja de la marea unire infaptuita de Al I CUZA :roll: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu altii nu pot sa fac comparatii pentru ca n-am luat contact.

:roll:

:o: ...asta-i perla zilei!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×