Sari la conținut
Forum Roportal
hellogirl12

Vreau sa ma indragostesc din nou de iubitul meu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu exista solutia aia pe care o vrei tu. Fa un efort de vointa si desprinde-te de trecut. Se poate, daca vrei si daca tii la relatia ta.

Tu prezinti situatia ca si cum gata, cu baiatul asta, D., s-a terminat tot, pentru ca te-au apucat pe tine nabadaile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Solutia ti-am dat-o eu: ia-ti o pauza. Cealalta e sa te faci mare :angry:

daca as lua acum o pauza cred ca m-as raci de tot de D.....sau poate ca nu?...nu stiu trebuie gandita treaba...si cum a mai zis cineva nu exista probabil o solutie asa cum as vrea eu....dar in schimb pot face un efort sa las totul in spate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Usernameul pe care l-ai ales ...asa "preocupata" si "nefericita" cum "esti" in dragostI ...zice mult despre cine esti cu adevarat - poate ca de fapt cauti sa te falesti cu faptul ca doi masculi sunt in limba dupa DOTARILE tale....

 

:angry:

Nu credeam sa spun asta vreodata.

:phiu:

 

P.S. Eu vreau sa ma indragostesc de barbatul potrivit. :drag:

Editat de Lucast

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre...chiar ma simt un pic mai bine....sper sa pot face acel efort de vointa si sa nu-mi mai zboare mintea la cine nu trebuie....pentru ca adevarul asta este, nu sunt o persoana foarte puternica...aici e problema la mine din pacate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de parere ca daca a aparut o problema de genul asta in cuplu nu se mai poate face nimic. Asa cum nu exista "pauza" ci "despartire", asa nu poti "reinvia" trecutul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt de parere ca daca a aparut o problema de genul asta in cuplu nu se mai poate face nimic. Asa cum nu exista "pauza" ci "despartire", asa nu poti "reinvia" trecutul.

Daca mergem pe principii d-astea nici nu ne mai cuplam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×