Sari la conținut
Forum Roportal
PourMoi

Locul de munca ideal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dar sunt si fete care chiar cauta acele stele :pardon: sper sa gasesti una, daca nu ai deja una

eu sunt singurica....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt singurica....

 

nu zice singurica pt ca inseamna de deja ai o fata interesanta langa tine, daca te uiti in oglinda :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu zice singurica pt ca inseamna de deja ai o fata interesanta langa tine, daca te uiti in oglinda :pardon:

ai gresit topicul-

sau ala-i ocupat provizoriu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e topicul bun, replica e pt tine

 

sau te pomenesti ca dormim amandoi, dar de somnambuli ce suntem scriem in continuare pe forum

nu-i topicul care trebuie-referire la oglinda am facut in ala cu prezentul-eu cu cat is mai obosit cu atat functionez mai bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai gresit topicul-

sau ala-i ocupat provizoriu?

 

hai ca ne intelegem din parti :pardon:)

e topicul bun, replica e pt tine

 

sau te pomenesti ca dormim amandoi, dar de somnambuli ce suntem scriem in continuare pe forum

Editat de PourMoi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-i topicul care trebuie-referire la oglinda am facut in ala cu prezentul-eu cu cat is mai obosit cu atat functionez mai bine!

 

aoleu!! am avut si eu perioade din astea si acum sunt asa, dar nu mai functionez prea bine la capitolul dialog cu oamenii la ore tarzii... e 2. WTF??!!

 

nu trebuie sa ne limitam doar la un topic pentru a ne folosi de anumite concepte :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt persoana cu principii;folosesc cararea care trebuie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt persoana cu principii;folosesc cararea care trebuie

 

 

uneori cararea se mai poate schimba, principiile se mai schimba atunci cand minte e in ceata :pardon: i

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Posturi libere la mine in sufragerie nu mai am, dar ca si content editor s-ar putea sa fie. Da-mi un PM cu experienta relevanta, ce faci la momentul asta, pretentii financiare. Nu ma intereseaza CV-ul as we know it. Eu pe linga cele mentionate mai sus colaborez cu o firma la care Google face outsource la verificarea traducerilor/evaluarea calitatii si alte povesti (semnasi NDA cu ei, nu pot sa intru in detalii), oamenii cereau CV la inceput, eu le-am scris un email fara CV... si pina la urma ne-am combinat bine mersi (evident ca au fost niste teste de dat, chestii, dar oricum... zic de idee, nu ca sa ma dau eu mare - CV-urile sint absolut irelevante, mai ales la modul in care si le fac romanasii nostri in multe cazuri).

 

Later edit: partea de inceput a postarii de mai sus era pentru PourMoi, care postase in pagina 2... dar se pare ca m-am pierdut pe undeva pe drum si am crezut ca am raspuns fix dupa aceea...

Editat de Jugulator

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×