Sari la conținut
Forum Roportal
ddea

Locuri de vizitat in Romania

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Trebuie sa bagi in program si alcoolul vrei-nu vrei???  Nu e de condus masina precis, merge si pe 7 carari sa ajungi acasa ... seara.


Ca la Sighetu-Marmatiei, de la munca direct in carciuma majoritatea si ajung acasa ca vai si amar.  

Am vazut tineri ultima oara care erau de nerecunoscut din cauza bauturii excesive ... fara famile, fara loc de munca ... fara viitor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu muncesc foarte mult, ba mai mult decat ar trebui... pentru ca asa am fost educat, cu o etica a muncii foarte rigida.

Recurg uneori la procedee auto-distructive, pentru ca mostenesc gena depravata a tatalui meu. Drept dovada, l-am si pierdut de tanar, la fel cum probabil si copiii mei ma vor pierde la varsta adolescentei lor.


Ceva castele, aveti sa-mi recomandati prin Romania?


Mai am vreo doua sapt de concediu fara plata :) si e pacat sa le ratez.

Editat de Olivier Dzidzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci poti incerca munte. Poate Delta. Superbe asezari turistice au aparut acolo. In Bucuresti e Festivalul Enescu.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arata mai bine ca-n 2006 Delta Dunarii?

Au aparut numeroase Resorturi in stil rustic cu toate facilitatile legate de relaxare, vizitare, sport.... toate nebuniile. Nu cred ca fasesti greu. :yes:

 

Maliuc e accesibil, de exemplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact, un pic de pescuit maritim nu strica, calmeaza nervii, mananci ce ai prins si ai facut si sport in acelas timp ... :haha: 

Resorturile sint acomodari faine, nimic de reclamat. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×