Sari la conținut
Forum Roportal
amyka

Cand se intra pe adresa ta de yahoo

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna, am i mare rugaminte la voi si tot odata o urgenta. Cum pot afla cand cineva intra pe adresa mea de e-mail?

Am dat parola cuiva si vreau sa stiu cum pot stii daca intra pe e-mail? Va rog mult ajutati-ma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta stiu, cele ingrosate sunt necitite ci celelalte citite. Dar eu ma refer , daca exista un program ceva care sa-mi atraga atentia. Poate sa-mi citeasca e-mailurile citite. Vreau sa stiu cum pot vedea daca si eu sunt pe net, cand imi intra pe e-mail Ex: mi se inchide messul, apare vreao ora undeva in site-ul yahoo cand s-a citit mesajyl etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar daca tot i-ai dat parola, ce te mai intereseaza cand intra? :good:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta stiu, cele ingrosate sunt necitite ci celelalte citite. Dar eu ma refer , daca exista un program ceva care sa-mi atraga atentia. Poate sa-mi citeasca e-mailurile citite. Vreau sa stiu cum pot vedea daca si eu sunt pe net, cand imi intra pe e-mail Ex: mi se inchide messul, apare vreao ora undeva in site-ul yahoo cand s-a citit mesajyl etc

 

Tine mess-ul deschis permanent si asa nu se va putea loga cineva in contul tau in acerlasi timp cu un ip diferit, adica din alta parte.

Mai usor este insa sa iti faci alt cont, o alta adresa de email, cu o parola pe care sa nu o mai dai nimanui, si sa ii anunti pe cei din litsa ta ca ai o adresa noua. Asa ai intimitatea asigurata 100%. Sau sa schimbi parola. :good: M-am tampit azi.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×