Sari la conținut
Forum Roportal
Rosaura

un sfat va rog

Postări Recomandate

Sincer nici nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin......probabil ca sunt in pana de ideii la ora aceasta......vreau sa va intreb daca voi credeti ca eu sunt de vina ca nu am pe nimeni in viata mea.? Eu sunt genul de fata careia ii place sa spuna lucrurilor pe nume, dar se pare ca nu e bine nici asa, nici nu stii cum sa o mai dai in ziua de azi.....daca ma comport prea frumos nu e bine, daca sunt prea rece si indiferenta iar nu e bine, nici eu nu stiu ce sa mai fac....... Sincer imi doresc sa intalnesc pe cineva cu care sa ma inteleg si cu care sa am ce discuta, dar se pare cut cat caut mai mult cu atat am sanse mai putine, cumva caut perfectiunea???? nici eu nu mai stiu ..... va rog frumos spunetimi si voi parerea voastra , ce as putea sa fac..... va multumesc

....well daca ar fi sa dau un sfat scurt ar fi un indemn la sinucidere .....cu mentiunea sa ma inviti si pe mine sa filmez ..poate iau si eu un premiu pullitzer :roll: ;daca ar fi insa sa raman la cel lung :o: ar fi intai sa iti dai seama de ce complex (sau mi se sufla din sala* COMPLEXE* ) suferi si sa ai putina grija de look-ul tau ,degeaba esti tu *buna * sau *rea * ....nu ajuta la nimik daca omul se satura si cauta alta .....so ....nu depinde numai de ce atitudine ai fatza de el ...ci in primul rand de ce atitudine ai fatza de tine ! daca aratzi bine ,esti desteapta si devreme acasa ......nu va trebui sa faci nimik .....vor veni ei ca albinele la miere !......cat despre partea cu *sa am ce discuta * cred ca exagerezi ....probabil ca cei 99,9 la suta din cei cu care ai putea sa te intalnesti spun la fel despre tine ! o relatie nu e un concurs de inteligentza in care vrei sa vezi daca si celalalt are aceleasi cunostintze in domeniile stapanite bine de tine (presupun ca sunt o gramada :P))) )....deci pana il gasesti pe acel expert in fizica quantica .....ramai la ideea de a te place tu insatzi..*daca nu te placi tu ,cum vrei sa te placa altii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cautand perfectiunea, n-o vei intalni nici o data!

Parerea mea este ca ar trebui sa stii ce cauti, ce asteptari ai si unde poti intalni persoane de nivelul respectiv.

Cu siguranta, daca iti doresti un tip cultivat, manierat , fara vicii, n-o sa-l cauti in baruri si bodegi, printre grupurile galagioase ce fac glume nesarate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzati daca insist ....e cineva acolo ?ma poate ajuta cineva?sint disperata.....gasesc prin casa niste sticlute mici ascunse intruna este un lichid apos in alta un lchid ce culoarea coniacului va rog am nevoie de cineva ,am nevoie de un raspuns un sfat tremur totoa nu mai sint eu va rog ajutatima vreau un sfat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×