Sari la conținut
Forum Roportal
Itsi Bitsi

Fiica mea e moarta de 15 ani!

Postări Recomandate

Naluca din taxi

 

La Antena 1 s-a prezentat povestea unui taximetrist care ducea o fata la o adresa. Ajungand acolo, fata a spus ca nu are bani, dar urca dupa ei si ii lasa bratara drept garantie. Tot asteptand, taximetristul a urcat sa vada ce s-a intamplat. La usa la care aceasta a spus ca va merge, a deschis o doamna care cand a vazut bratara a izbucnit in plans, spunand ca bratara e a fiicei ei, care a murit acum 15 ani.

 

Interesanta poveste...nu stiu daca e adevarat sau nu, dar eu cred ca exista anumite persoane care din cauza unei morti violente sau premature, elibereaza o energie ce la fac sa bantuie pe pamant chiar dupa ce corpul lor nu mai este.

Ce parere aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Naluca din taxi

 

La Antena 1 s-a prezentat povestea unui taximetrist care ducea o fata la o adresa. Ajungand acolo, fata a spus ca nu are bani, dar urca dupa ei si ii lasa bratara drept garantie. Tot asteptand, taximetristul a urcat sa vada ce s-a intamplat. La usa la care aceasta a spus ca va merge, a deschis o doamna care cand a vazut bratara a izbucnit in plans, spunand ca bratara e a fiicei ei, care a murit acum 15 ani.

 

Interesanta poveste...nu stiu daca e adevarat sau nu, dar eu cred ca exista anumite persoane care din cauza unei morti violente sau premature, elibereaza o energie ce la fac sa bantuie pe pamant chiar dupa ce corpul lor nu mai este.

Ce parere aveti?

 

 

de fapt fata era inteleasa cu gazda trsta si era o metoda ca sa calatoreasca gratis, lasand taximetristilor niste bratari de 1 leu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca taximetristul era atat de prost incat sa accepte o bratara de 1 leu...oricine stie sa se uite la o bratara sa vada daca e badog sau aur/argint.

si teoria mea asta a fost initial, dar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu cred ca taximetristul era atat de prost incat sa accepte o bratara de 1 leu...oricine stie sa se uite la o bratara sa vada daca e badog sau aur/argint.

si teoria mea asta a fost initial, dar...

 

 

ok, bratara era de aur. dar tu ca taximetrist ai lua bratara de la o mama care plange si pt care bratara e amintire scumpa?

 

lasi bratara la mama, pe asta se bazeaza ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma intreb daca le-a trecut prin cap sa-i arate taximetristului o poza de-a fetei pentru a o identifica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok, bratara era de aur. dar tu ca taximetrist ai lua bratara de la o mama care plange si pt care bratara e amintire scumpa?

 

lasi bratara la mama, pe asta se bazeaza ea

aaaa, tu ai gandit si mai departe :no:

da...probabil asta e...oricum, mie mi s-a ridicat parul pe spate cand am auzit povestea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×