Sari la conținut
Forum Roportal
Itsi Bitsi

Fiica mea e moarta de 15 ani!

Postări Recomandate

Ai dreptate, eram cam ametit si m-am exprimat inexact: vroiam sa fi spus ca noi credem in Dumnezeu, desi nu l-a vazut nimeni, insa nu credem in fantoma fetitei, pe care a vazut-o macar cineva.

Io cand ma uit la tine, Il vad pe Dumnezeu. Deci de asta cred :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io cand ma uit la tine, Il vad pe Dumnezeu. Deci de asta cred :)

 

Parerea mea e ca Dumnezeu, Creatorul, Sursa este in toate de jur imprejurul nostru inclusiv in spatiul dintre atomi (

) - Si eu vad Sursa in tot ce ne inconjoara.

 

We are all ONE ! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Naluca din taxi

 

La Antena 1 s-a prezentat povestea unui taximetrist care ducea o fata la o adresa. Ajungand acolo, fata a spus ca nu are bani, dar urca dupa ei si ii lasa bratara drept garantie. Tot asteptand, taximetristul a urcat sa vada ce s-a intamplat. La usa la care aceasta a spus ca va merge, a deschis o doamna care cand a vazut bratara a izbucnit in plans, spunand ca bratara e a fiicei ei, care a murit acum 15 ani.

 

Interesanta poveste...nu stiu daca e adevarat sau nu, dar eu cred ca exista anumite persoane care din cauza unei morti violente sau premature, elibereaza o energie ce la fac sa bantuie pe pamant chiar dupa ce corpul lor nu mai este.

Ce parere aveti?

Pai se pot intampla astfel de "incidente" daca fata aceea avea de platit o datorie pe Pamanant si nu si-a indeplinit-o.Am intalnit cazuri cand spiritele nu doreau sa iasa din casa pt ca ori detineau un obiect de care trebuia sa faca un anumit lucru cu el(neconstientizand ca sunt morti) sau mai mult ca in cazul acesta,vedeau aceeasi secventa ce nu au putut-o face sau plati in viata si se comportau ca atare.FEtota poate erau moarta de 15 ani dar ea nu constientiza si pt ca nu vedea lumina catre celalalt "taram" locuia in casa parintilor comportandu=se normal(cu toate ca parinti nu o observau),insa este/era atrasa de ultytimul ei caz ce nu a fost corect....sa apeleze la un taxi fara a avea cu ce plati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci, putem avea pe langa noi persoane dragi , care nu mai sunt demult, dar care nu ne pot abandona?

ar fi bine, poate ar putea sa ne si avertizeze in legatura cu problemele pe care le-am avea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×