Sari la conținut
Forum Roportal
GrlPlayBoy

Pistrui pe fund

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ..nici nu stiu cum sa incep ..mi-e si rusine sa spun..am o problema....am pistrui pe fund :drunk:( vreau sa scap urgent ..ce pot face? nu am mai auzit pe nimeni sa aiba am cautat si pe diferite site-uri nu am gasit nimic :blink: ii urasc ! :cheer: cand merg la plaja si vad fete cum poarta tanga ma oftic.vreau si eu :roll:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ..nici nu stiu cum sa incep ..mi-e si rusine sa spun..am o problema....am pistrui pe fund :roll:( vreau sa scap urgent ..ce pot face? nu am mai auzit pe nimeni sa aiba am cautat si pe diferite site-uri nu am gasit nimic :doh: ii urasc ! 8) cand merg la plaja si vad fete cum poarta tanga ma oftic.vreau si eu ;)(

 

Solutia ar fi ca si la fatza: daca te inrosesti, nu se mai vad pistruii. Valabil si la fund.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ..nici nu stiu cum sa incep ..mi-e si rusine sa spun..am o problema....am pistrui pe fund :roll:( vreau sa scap urgent ..ce pot face? nu am mai auzit pe nimeni sa aiba am cautat si pe diferite site-uri nu am gasit nimic :doh: ii urasc ! 8) cand merg la plaja si vad fete cum poarta tanga ma oftic.vreau si eu ;)(

Cred ca poti scapa de ei ca si de pistruii de pe fata. Erau si tratamente naturiste pentru asta, cu patrunjel parca, cauta intr-o carte sau pe net. Succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ..nici nu stiu cum sa incep ..mi-e si rusine sa spun..am o problema....am pistrui pe fund 8)( vreau sa scap urgent ..ce pot face? nu am mai auzit pe nimeni sa aiba am cautat si pe diferite site-uri nu am gasit nimic ;) ii urasc ! :lol: cand merg la plaja si vad fete cum poarta tanga ma oftic.vreau si eu :lol:(

 

fata, bine ca n-ai cosuri :doh:

pistruii sunt cute :roll:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poartă tanga liniştită

o să atragi mai multe priviri dec

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad nici o probloema nu mi se par inestetici pistruii, presupun ca ai pe tot corpul oricum si ca se intergeaza natural si cei de pe poponet. Nu te stresa degeaba. Spor la bronzat!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm, suna sexy :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×